עצות למניעת תקלה במנוע.

משנת 78 יצרתי תריסים, אני מתקן ומתקין מנועים, תריסים וחלונות. אני עושה את הכול ומפעיל שיטות שצברתי בעשרות שנים של ניסיון כדי לחסוך לך כסף וזמן! כל סוגי החלונות, התריסים, הרשתות והתקלות מוכרים לי.
whatsup1

יש לי שירות מיוחד, זה הטלפון שלי 052-27-596-39
שלח לי תיאור של התקלה בווטסאף…
אם אפשר, אתן לך מחיר בטלפון.

למנוע של תריס חשמלי יש שחיקה טבעית, אבל אפשר להימנע מתקלות משימוש לא נכון או התקנה לא איכותיים. אם המנוע כבר התקלקל כשאתה קורא את זה, הנה מאמר שמסביר איזה שירות מקבל מנוע במסגרת אחריות.

עצות למניעת תקלה במנוע של תריס חשמלי

המנוע עצמו כמעט שאין לו תקלות. יש לו בלאי הזמן של השחיקה של העבודה. כשהסליל החשמלי נשחק כמו מקדח או כל כלי שעובדים אתו. אפשר נניח לעבוד 100 שעות, 200 שעות זהו – זה כושר העבודה. פחמים נשרפים, זה נשרף, דברים קטנים נשרפים.

יש טווח זמן של וותק מנוע של תריס חשמלי שכדאי לתקן אותו אם מתקלקל, אחרי 15 שנה כבר לא כדאי לתקן את המנוע וכבר לא משקיעים בו. צריך לספוג את זה, נהנית משירות – זה כמו אוטו – קנית חדש – עלה לך חצי מיליון, אחרי נסיעה של שלוש שנים, ארבע שנים, ירד לו הערך. האוטו לא שווה אותו חצי מיליון. הוא נוסע אבל כבר לא שווה אותו חצי מיליון. נכון?

אותו דבר גם במנוע. יש שחיקה של שנים. ירידה. המנוע של התריס לאט לאט מעלה פחות. אותו דבר אוטו. אוטו היה פעם נוסע מהר. עכשיו הוא נוסע יותר לאט, צריך קצת יותר שמן. למנוע של התריס החשמלי לאט לאט יורד כושר הרמה. עד שהוא נגמר. הוא כבר לא יכול להרים. במנוע סומפי וג'ולי זה קורה אחרי 20 שנה. לעומת זאת הסיני, החיקוי והאיטלקי 3 שנים, 4 שנים גג.

באנר אלום דור להזמנת טכנאי

הנה כמה עצות למניעת תקלה במנוע של תריס חשמלי:

 1. תקלה שכיחה היא שאנשים שוכחים כיסא או שולחן צעצוע או כל דבר מתחת לתריס. לפני שיוצאים מהבית, בדוק שלא נשארו חפצים או צעצועים מתחת לתריס. במיוחד כשיש מערכת מרכזית שסוגרת את כל התריסים. יכול להיות מצב שבלי לשים לב הורדת את כול התריסים, ותחת תריס בחדר הילדים יש דובי. צד אחד של התריס יורד עד לרצפה וצד השני נתקע בגובה הצעצוע. כשתריס עובד חלק ושום דבר לא מפריע לתנועה, התריס נשמר והמנוע נשמר.

  אם שכחת חפץ מתחת לתריס והוא התעקם, הפעולה המתבקשת זה שאתה אומר בוא נרים. לוחץ על הכפתור והתריס לא עולה ישר, הוא לא מתקפל טוב ואז אתה מזיז אותו קדימה ואחורה וקדימה ולפעמים זה קורע את החוט של החשמל שמחבר. קורעים את החוט, פתאום יש קצר ואז מתקשרים אליי "שמע דני נפל לי כל התריס קיצר לי את כל הבית, אין לי חשמל בבית אתה חייב לבוא".

  "מה קרה." מתחיל כל הסיפור "הילד שם את האופניים שלו לא שמנו לב הורדנו את התריס, באנו ללכת פתאום אל תשאל התריס התעקם התריס יצא, התעקמו זה זה זה, טוב ניסינו להרים נקרע החוט נהיה קצר, עכשיו אנחנו לא חשמל אין לנו ולא תריס, אין לנו כלום".

  הפעולה הנכונה אם חפץ נתקע מתחת לתריס, אל תרים את התריס עם המתג. שים את היד במרכז התריס והרם אותו עם היד, תחזיק אותו ותוציא את החפץ ורק אז שחרר את התריס. כשעשית את זה, תוריד את התריס עד הסוף עם המתג.

  2. אם בבית יש ילדים שמתרוצצים, תסביר לילד לא ללחוץ על הכפתור החשמלי למעלה ולמטה, לוחצים פעם אחת אם רוצים להרים או להוריד. כך המנוע והמנגנון נשמרים לאורך זמן.

אם יש לך תקלה במנוע של תריס חשמלי, תתקשר. 052-275-96-39 דניאל.

 1. תקלות רבות נוצרות, מהתקנה לא נכונה. יש הרבה בעיות שאני בא ומוצא התקנה של מישהו שהוא חובבן. וודא שהמתקין בעל ניסיון והמלצות. הנה שתי דוגמאות של תקלות שיכולות להיווצר מהתקנה לא טובה:

  א. אם חוט החשמל לא מוצמד בזמן ההתקנה לפינה, הוא יכול להיקרע מתנועת התריס. בהתקנה לא נכונה, אם כששמו את החוט לא הצמידו אותו לפינה, כשתריס מתגלגל, אם החוט פתאום בורח התריס עולה ועולה ומתחיל לקבל קוטר ואז פתאום התריס מושך את החוט חשמל ומהלחץ קורע אותו והופ קצר.

  ב. הגדרות של המנוע – המנוע מעלה את השלבים ואוסף אותם בצורה סיבובית לארגז והארגז מקבל קוטר. מנוע זה רק חלק מהתריס גלילה החשמלי. התריס עצמו זה החלק השני. מנוע יכל להעלות תריס של 3 מטר ויכול להעלות תריס באורך 1 מטר. במנוע יש כיוונון שמורה למנוע מתי יש לעצור. אם יצרן כיוונן מנוע להרים 100 קילו והמנוע מרגיש שהוא צריך להרים 150 קילו זה דומה למצב, שאוטו מנסה לגרור משאית. האוטו יצליח להזיז את המשאית, אבל כמה? עד איפה? עד שהמנוע יתפרק מהלחץ.

  אם ההתקנה טובה והכל נעשה במחשבה תחילה המנוע יכול לעבוד 20 שנה, בלי תקלות. בא בן אדם בערב מרים את התריס, בבוקר מוריד לפני שהולך מהבית לעבודה, חוזר מרים. פעולה שתיים ביום. כשיש הרבה ילדים בבית ומתרוצצים והבית שוקק וזה מפעיל וזה הולך וזה שם זה פה, תריס כזה לאורך זמן עובד פחות טוב.

  באנר אלום דור להזמנת טכנאי
  4. לא לנסות לתקן מנוע של תריסים חשמליים בעצמך. ברגע שפתחת את המנוע, המנוע מאבד את האחריות שלו, בדיוק כמו במקרר, כמו בטלפון נייד. חוץ מזה, אתה יכול לייקר את התיקון על ידי כך, שתיגרם תקלה יותר גדולה. כשיש תקלה, קוראים לטכנאי.

  5. לפעמים הלקוח עצמו גורם לתקלה. לדוגמה: אני מחזיק בחנות שלי כדוגמה מנועים שנחצו לשניים.

  מנוע זה צינור, בתוכו יש סליל חשמלי ויש עוד חלקים. התריס מורם על ידי רצועות, שמחוברות משמאל וימין למתלה פלסטיק. המתלה פלסטיק, זה החוליה, שחלשה בתריס. באמצע הרמה או הורדה פלסטיק יכול להישבר ואז למרות שמנוע ממשיך לעבוד, הפלסטיק לא מחובר למנוע. התריס צונח ונופל בתוך המסילות שלו או צד אחד של התריס מתנתק ולא מסתובב, צד שני מסתובב, התריס לא עובד. התיקון הוא פשוט, שני הפלסטיקים צריכים להיות מוחלפים.

  ואז לקוח לא יכול להרים את התריס, פותח את הארגז ואומר לעצמו 'אני אחסוך 300 – 250 שקל של טכנאי תריסים', הולך קונה פלסטיקים וקודח בורג ארוך בעזרת מברגה. את המתלה צריך לחבר במסמרה (ניטים) או בבורג קצר שלא מגיע למנוע. בורג ארוך, עושה חור במנוע או מטפס מעליו ומתחיל לכרסם בגוף המנוע המסתובב, שורט אותו ויוצר חריץ, עד שהמנוע נחתך לשניים. במקום להחליף שני פלסטיקים, הלקוח קודח בורג במנוע, עכשיו הוא צריך לשלם 2,000 ₪.
 2. מנוע שנחתך לו החוט וברוב המקרים מקצר, זה בעיית חשמל שאפשר לפתור אם מחברים את החוט בחזרה. אל תנסה לתקן את התקלה לבד, אתה יכול להחמיר את התקלה או לגרום לשרפת המנוע. התקלה הזאת היא מחוץ למנוע וזה אחד הפתרונות שאני עושה בתיקונים. טיפול מקצועי ימנע תקלה נוספת שיכולה להסתיים בהחלפת מנוע.

  7. שלבים יכולים לזוז ממקומם ולגרום לקצר חשמלי במנוע, בגלל שתריסים שזזו משפשפים את חוט החשמל! אם שמת לב שהשלבים זזו ימינה שמאלה, תחזיר אותם למקומם או קרא למתקן תריסים שיעשה זאת.

  8. אם התריס נתקע למעלה וגרם לקצר בחשמל, אל תוריד אותו ואל תשחק עם התריס, זה יחמיר את התקלה. אם נגרם קצר חשמלי במנוע בגלל תריס חשמלי שנתקע למעלה, קודם יש להוריד את התריס ידנית, לפני שמטפלים בחיווט. קרא למתקן מוסמך, לטיפול בחשמל.

יש לך תקלה במנוע של תריס חשמלי?

נעים מאד, שמי דניאל.

התקשר 052-275-96-39 או השאר פרטים:

הכירו את דניאל – המומחה שלכם לתיקון מנוע לתריסי גלילה חשמליים

דניאל בן שבת, 37 שנות ניסיון, תיקון תריסים וחלונות. התקנת רשתות יתושים.

הטיפ של דניאל לכל מי שיש לו תריס חשמלי: כמו שאומרים, תקלות מגיעות בלי להודיע מראש… אם כבר קרתה תקלה במנוע של התריס החשמלי, והטכנאי הגיע אליכם לביקור, נצלו את ההזדמנות כדי לבדוק ביחד איתו את יתר התריסים בבית – אולי יש רצועה של תריס גלילה ישן שצריך להחליף? שלבים שבורים? זאת ההזדמנות לבדוק ולתקן – בביקור אחד ובמחיר נמוך משמעותית.