החלפת מנוע לתריס חשמלי.

משנת 78 יצרתי תריסים, אני מתקן ומתקין מנועים, תריסים וחלונות. אני עושה את הכול ומפעיל שיטות שצברתי בעשרות שנים של ניסיון כדי לחסוך לך כסף וזמן! כל סוגי החלונות, התריסים, הרשתות והתקלות מוכרים לי.
whatsup1

יש לי שירות מיוחד, זה הטלפון שלי 052-27-596-39
שלח לי תיאור של התקלה בווטסאף…
אם אפשר, אתן לך מחיר בטלפון.

מנוע של תריס חשמלי עושה את החיים לקלים יותר. מנועי תריס חשמלי נהיו מהירים ואמינים, אך עדיין יש שחיקה טבעית, תקלות משימוש לא נכון, תקלות שנובעות מקניית מנוע או התקנה לא איכותיים. יום אחד מתקלקל המנוע. מה עושים אז?

בכתבה שלפניך תגלה איך להימנע מתקלות במנוע, איזה שירות מקבל מנוע במסגרת אחריות ולמי לפנות בעת צרה….

יש לך תקלה במנוע של תריס חשמלי?
נעים מאד, שמי דניאל.
התקשר 052-275-96-39 או השאר פרטים:

האם יש דרך למנוע מראש תקלות במנוע של תריס חשמלי?

יש כמה כללי עשה ואל תעשה שעליהם אני ממליץ –

  1. לפני שיוצאים מהבית, בדוק שלא נשארו חפצים או צעצוצעים מתחת לתריס. במיוחד כשיש מערכת מרכזית שסוגרת את כל התריסים. יכול להיות מצב שבלי לשים לב הורדת את כול התריסים, ותחת תריס בחדר הילדים יש דובי. צד אחד של התריס יורד עד לרצפה וצד השני נתקע בגובה הצעצוע. כשתריס עובד חלק ושום דבר לא מפריע לתנועה, התריס נשמר והמנוע נשמר.
  1. אם בבית יש ילדים שמתרוצצים, תסביר לילד לא ללחוץ על הכפתור החשמלי למעלה ולמטה, לוחצים פעם אחת אם רוצים להרים או להוריד. כך המנוע והמנגנון נשמרים לאורך זמן.
  1. תקלות רבות נוצרות, מהתקנה לא נכונה. וודא שהמתקין בעל ניסיון והמלצות.
  1. לא לנסות לתקן מנוע של תריסים חשמליים בעצמך. ברגע שפתחת את המנוע, המנוע מאבד אתה האחריות שלו, בדיוק כמו במקרר, כמו בטלפון נייד. חוץ מזה, אתה יכול לייקר את התיקון על ידי כך שתיגרם תקלה יותר גדולה. כשיש תקלה, קוראים לטכנאי.

אם יש לך תקלה במנוע של תריס חשמלי, תתקשר. 052-275-96-39 דניאל.

באנר אלום דור להזמנת טכנאי

שירות במסגרת אחריות תיקון.

למטה יש טבלת כמות שנות אחריות, של חברות שמוכרת מנועים חשמליים לתריסים. אם נגמרה לך מסגרת זמן האחריות, בדרך כלל לא מתקנים את המנוע.

יש כמה סוגי מנועים בשוק, של חברות שונות. יש חברות איכותיות, יש חברות פחות איכותיות. יש חברות יקרות יותר ויש זולות. יש שירות תיקונים איכותי ויש שירות תיקונים איכות פחות.

בין אם המנוע יקר יותר או זול, פעולות התחזוקת של המנוע הן אותן פעולות, אך אורך החיים של מנוע זול הוא קצר יותר. דוגמא למנוע זול, זה מנוע תוצרת סין. יש לו אחריות, אך אין מאחוריה גב. חברת פלמט נותנת בארץ שירות תיקונים למנוע סיני. אך מניסיון שלי מולם, כשמסרתי מנוע לתיקון, לא הזדרזו להגיד: 'אין בעיה, המנוע עדיין באחריות, קח מנוע תקין, אנו נבדוק אחרי זה מה הבעייה'.

במנועים של חברת סומפי להיפך. אני עובד עם סומפי רצוף כמה שנים. כל פעם שהבאתי להם מנוע, תיכף הטכנאי, הכניס את המנוע במעבדה ואומר לי 'תבוא אחרי כמה שעות, יהיה מתוקן'.

כשהמנוע במסגרת זמן האחריות, קודם כל מחליפים לך את המנוע או מתקנים את המנוע, אחרי זה שואלים שאלות. כי מה שחשוב שהמוצר יחזור ללקוח ושהתריס שלו יעבוד. יש כתובת מאחורי מנוע סומפי. במילים אחרות, לקוח שקונה תוצרת סומפי – יודע שיש אבא ואמא למוצר. יש מעבדה בארץ! יש אחריות! סומפי עומדים מאחורי ההבטחה – שאם למנוע לא נגרם נזק בזדון, יש שירות בטווח זמן האחריות.

כשאני מוסר מנוע לסומפי, הטכנאי מקסימום מחייב שקלים בודדים על חלק קטן כמו קבל.

כמובן אני מעביר את זה הלאה ללקוח ואומר לו פה נשרף, אבל זה לא יעלה אלפיים חמש מאות שקל, זה עולה לך מאה שקל. הייתה תקלה כזו, הצלנו לך את המנוע והמנוע עדיין במסגרת אחריות. עבודה והשירות שאני עושה לך: מפרק, לוקח ומחזיר ומתקין את המנוע עד הבית.

מנוע סומפי.
מנוע סומפי לתריס חשמלי.
השוואת זמני אחריות בין חברות.
טבלה השוואה זמני אחריות בין החברות.

טכנאי לתיקון מנוע של תריס חשמלי:

יש תקלה במנוע? – לכל מנוע יש אחריות! אני לוקח את המנוע לתיקון אצל יצרן, מחזיר, מתקין ובודק שהמנוע עובד. משנת 78 יצרתי תריסים ורשתות. כל סוגי החלונות, התריסים, המנועים והתקלות מוכרים לי. קרא עדויות של לקוחות, שפתרתי כל תקלה וביצעתי את העבודה מהר, נקי והמחיר הוגן.

מחיר – כדי לדעת מחיר דרוש להגיע למקום, קשה לתאר את התקלה במנוע בטלפון. על ביקור במרכז הארץ, אני גובה 179 ₪ ובהזמנת עבודה, הביקור יקוזז מהתשלום. לחץ כאן, שלם בכרטיס אשראי ואגיע! שלח לי לווטצאפ תמונה ותיאור תקלה. אם אפשר, אתן מחיר בטלפון 052-275-96-39.

באנר אלום דור להזמנת טכנאי

אז מתי לקרוא לטכנאי?

כשמדובר במנוע חשמלי לתריס זה שחור ולבן. יש תקלה – קוראים לטכנאי.

חוץ מהדברים הקטנים שאפשר לשים לב אליהם בשימוש יומיומי, אין פעולות תחזוקה שאפשר לבצע וגם אין דרך לצפות מראש מתי יתקלקל המנוע או יישחק אחד החלקים.

בדרך כלל אין סימני אזהרה מוקדמים… ההמלצה היחידה שלי היא לקרוא לטכנאי מוסמך, ולא לנסות בשום אופן "לטפל" בתריס בעצמך. זה רק יחמיר את המצב ויכול לעלות לך הרבה כסף.

לא לפתוח לבד את המנוע! אם יש לך תקלה בתריס החשמלי והצלחת לזהות שהתקלה היא במנוע, אל תפתח אותו ואל תנסה לתקן לבד. אפילו שיש לי ניסיון של עשרות שנים בהתקנת מנועים לתריס חשמלי, גם אני לא פותח את המנוע, אז כל שכן לקוח. אני לוקח את המנוע למעבדה של החברה שנותנת שירות של אחריות למנוע והתיקון נעשה במעבדה. אם פתחת לבד את המנוע, האחריות מאבדת תוקף.

איזה תקלות יכולות להיות במנוע של תריס חשמלי?

1.

תקלה הכי שכיחה, ששוכחים עצמים מתחת לתריס ומורידים את התריס על העצם.

מתקשר לקוח: 'דני, הילד שם את האופניים שלו ולא שמנו לב. באנו ללכת הפעלנו את התריס כדי לסגור את כל הבית. פתאום התריס התעקם, יצא מהמסילה. ניסיתי להרים את התריס ונהיה קצר.' או 'שמע דני נפל לי כל התריס. קיצר את כל הבית, אין חשמל בבית. אתה חייב לבוא התריס לא עובד!'.

לכל אדם קורא ששכח כיסא, שולחן, צעצוע או כל דבר מתחת לתריס שיורד ואז צד אחד של התריס נוגע ברצפה וצד שני לא מגיע לאותו גובה והתריס מתעקם. אחרי זה אתה אומר 'בוא נרים' לוחץ על הכפתור והתריס לא עולה ישר. התריס מתעקם וכשמתחילים להרים ולהוריד את התריס בתקווה שהוא יתיישר, התקלה מחמירה וחוט החשמל נקרע.

אם חוט החשמל פתאום ברח או לא הצמידו אותו לפינה, כשתריס עולה, מתגלגל ומתחיל לקבל קוטר, החוט נמשך ונקרע. אם התקנה הייתה טובה החוט אמור להיות מוגן. כשהחוט נקרע, אפשר לפתור את הבעיה אם מחברים את החוט בחזרה. זה אחד הפתרונות שאני עושה בתיקונים.

בדירה שגרים בה זוג עם ילד ומראים לילד איך לשמור על התריס חשמל ולהתנהג בעדינות, לשים לב שאין חפצים תחתיו, התריס יכול לעבוד שנים בלי תקלות. כשיש הרבה ילדים, מתרוצצים והבית שוקק, בן משפחה אחד מעלה את התריס, אחד אחר מוריד.. תריס כזה עובד פחות טוב.

2.

כשהכול בהתקנה נעשה בצורה טובה ובמחשבה תחילה, המנוע יכול לעבוד עשרים שנה, בלי תקלות. בא בן אדם בערב מרים את התריס, בבוקר מוריד לפני שהולך לעבודה, חוזר מרים. פעולה שתיים ביום.

אם התריס לא עובד נכון ויש לו בדרך מכשולים, אז המנוע יתאמץ יותר. ואם הוא מתאמץ יותר ונוצרות תקלות אז הוא נשחק יותר מהר.

כשאני בא לקריאה של תקלה, אני מוצא לפעמים התקנה חובבנית. בהתקנה לא טובה אפילו אם תשים מרצדס של מנוע, הוא יישבר מהר. הנה שתי דוגמאות של תקלות שיכולות להווצר מהתקנה לא טובה:

אם לא מצמידים את חוט החשמל בזמן התקנה לפינה, הוא יכול להיקרע מתנועת התריס.

המנוע מעלה את השלבים ואוסף אותם בצורה סיבובית לתוך הארגז והארגז מקבל קוטר. מנוע זה רק חלק מהתריס גלילה החשמלי. חלק שני זה התריס עצמו. מנוע יכל להעלות תריס של שלוש מטר ויכול להעלות תריס באורך מטר אחד. במנוע יש כיוונון שמורה למנוע מתי לעצור. אם היצרן כיוונן את המנוע להרים 100 קילו והמנוע מרגיש שהוא צריך להרים 150 קילו זה דומה למצב שאוטו מנסה לגרור משאית. האוטו יצליח להזיז את המשאית, אבל כמה? עד איפה? עד שהמנוע שלי ייתפרק מהלחץ.

3.

לפעמים הלקוח עצמו גורם לתקלה. לדוגמה: אני מחזיק בחנות שלי כדוגמה מנועים שנחצו לשניים.

מנוע בא כצינור, בתוכו יש סליל חשמלי ועוד חלקים. מה שמרים את התריס זה רצועות שמחוברות משמאל וימין למתלה פלסטיק. מתלה הפלסטיק, זה החולייה החלשה בתריס. באמצע הרמה או הורדה הפלסטיק יכול להישבר ואז למרות שהמנוע ממשיך לעבוד, הפלסטיק לא מחובר למנוע. התריס צונח ונופל בתוך המסילות שלו או צד אחד של תריס מתנתק ולא מסתובב, צד שני מסתובב, התריס לא עובד. התיקון הוא פשוט, צריך להחליף את שני הפלסטיקים.

הלקוח לא יכול להרים את התריס, פותח את הארגז ואומר לעצמו 'אני אחסוך 300 – 250 שקל של טכנאי תריסים', הולך קונה שני פלסטיקים וקודח בורג ארוך בעזרת מברגה. את המתלה צריך לחבר במסמרה (ניטים) או בבורג קצר שלא מגיע למנוע.

בורג ארוך, מחורר את המנוע או מטפס מעליו ומתחיל לכרסם בגוף המנוע המסתובב, שורט אותו ויוצר קו, עד שהמנוע נחתך לשניים. במילים אחרות, במקום להחליף שני פלסטיקים, הלקוח קודח בורג בתוך מנוע, עכשיו הוא צריך לשלם 2000 שקל.

4.

אם המנוע גמר את אורך החיים שלו ונשרף והאחריות שלו נגמרה, מה שנישאר זה להחליף את המנוע. אין טעם לתקן מנוע שנגמרה לו אחריות, זה משתלם פחות, מאשר לקנות מנוע חדש.

סיכום תקלות נפוצות במנוע של תריס חשמלי:

  1. עצם שנשכח מתחת למנוע מעקם את התריס ויכול להיגרם קצר חשמלי.
  2. התרוצצות בבית ולחיצה על כפתורי החשמל של התריס שוחק את המנוע.
  3. התקנה חובבנית יכולה לגרום למספר תקלות.
  4. חירור המנוע עם בורג ארוך במקום להחליף פלסטיק.
  5. מנוע שנשחק בגלל בלאי של שנים.

יש לך תקלה במנוע של תריס חשמלי?
נעים מאד, שמי דניאל.
התקשר 052-275-96-39 או השאר פרטים:

הכירו את דניאל – המומחה שלכם לתיקון מנוע לתריסי גלילה חשמליים

דניאל בן שבת, 37 שנות ניסיון, תיקון תריסים וחלונות. התקנת רשתות יתושים.

הטיפ של דניאל לכל מי שיש לו תריס חשמלי: כמו שאומרים, תקלות מגיעות בלי להודיע מראש.. אם כבר קרתה תקלה במנוע החשמלי, והטכנאי הגיע אליכם לביקור, נצלו את ההזדמנות כדי לבדוק ביחד איתו את יתר התריסים בבית – אולי יש רצועה של תריס גלילה ישן שצריך להחליף? שלבים שבורים?  זאת ההזדמנות לבדוק ולתקן – בביקור אחד ובמחיר נמוך משמעותית.