רשת שקופה נגד יתושים.

משנת 78 יצרתי תריסים, אני מתקן ומתקין רשתות לפתחי הבית. אני עושה את הכול ומפעיל שיטות שצברתי בעשרות שנים של ניסיון כדי לחסוך לך כסף וזמן! כל סוגי החלונות, התריסים, הרשתות והתקלות מוכרים לי.
whatsup1

יש לי שירות מיוחד, זה הטלפון שלי 052-27-596-39
שלח לי תמונה בווטסאף של התקלה או של החלון עליו אתה רוצה להתקין רשת..
אם אפשר, אתן לך מחיר בטלפון.

בכל פתח בבית אפשר להתקין רשת נגד יתושים. לכל סוג חלון אפשר למצוא פתרון מתאים.
די ליתושים!!! די לזבובים!!!

רשת שקופה נגד חרקים עם אוורור אור ואסתטיות.

רשת שקופה נגד יתושים היא רשת דקה שמתקינים אותה בבית בפתחי חלונות ודלתות. הרשת מונעת כניסה של יתושים, זבובים, דבורים, ג'וקים… חרקים מעופפים. רשת שקופה אפשר להתקין על כל פתח בבית, אני בעל עשרות שנים של ניסיון בהתקנת רשתות ומציאת פתרונות עיצוביים או לפתחים עם גישה מוגבלת.

חדרת אוויר – אוויר טבעי ימשיך לזרום לבית דרך הרשת. הרשת מאפשרת להשאיר בקיץ חלונות פתוחים בימים שלא צריך מזגן.

חדירת אור – אור טבעי נכנס לחדר דרך רשת שקופה. במיוחד במקומות שיש חלון קטן או צר הרשת השקופה היא פתרון מצוין כי אור ימשיך להיכנס דרך חלון עם רשת שקופה.

אסתטיות – הבית היפה שבנית חייב חייב הגנה מפני יתושים וזבובים במיוחד בעונת הקיץ. אבל אתה לא חייב להתפשר על אסתטיות. רשת שקופה היא טרנד חדשני ופופולרי מאד. התקנה של רשת שקופה לא פוגע בעיצוב הבית, אני מציע לך להתקין את הרשת האסטטית השקופה. יש לי שירות מיוחד, זה הטלפון שלי 052-27-596-39 שלח לי תמונה בוואטסאפ של החלון עליו אתה רוצה להתקין רשת.. אם אפשר, אתן לך מחיר בטלפון.

החלפת רשת נגד יתושים מחיר.

ארבעה דברים קובעים מחיר של התקנה או החלפה של הרשת השקופה. מחיר למטר, עבודת המתקין ותנאי השטח.

[+] גודל הרשת – לרשת נגד יתושים יש מחיר למטר – לכל רשת מחיר אחר. מחיר הרשת יהיה בהתאם לגודל ולסוג הרשת שתבחר. בכל הרשתות, כמו גם ברשת שקופה לחלונות המחיר הוא  למטר. בהתאם לגודל שתבחר ככה יהיה המחיר. אני משתמש ברשתות שקופות הכי איכותיות. אפשר גם להוזיל מחיר ולהשתמש ברשתות פשוטות יותר. גודל החלון קובע את המחיר.

לדוגמה בחלון סטנדרטי בגודל 1.2 מטר על 1.2 מטר מחיר של התקנת רשת רגילה הוא 250 ₪ לפני מע"מ לחלון קומפלט כולל עבודה. לרשת שקופה על אותו גודל חלון יש תוספת של בין 70 ל – 120 ₪, סה"כ מחיר לחלון כ – 320 ₪, מחיר לפני מע"מ. שלח לי לוואטסאפ תמונה של פתחי הבית בהם אתה רוצה להתקין את הרשת. אם אפשר, אתן לך מחיר בטלפון 052-275-96-39.

[+] סוג הרשת – לכל סוג רשת מחיר אחר. יש רשת מתכת, רשת מפיברגלס, מחומר פי וי סי PVC ומה שלפחות חצי מהלקוחות בוחרים היום בגלל האיכות והיופי הוא רשת שקופה.

[+] סוג הפרופיל – יש רשתות פתיחה, רשת קבועה, קבועה נשלפת, הזזה, גלילה או גלילה חשמלית, רשת כנף או רשת אקורדיון (אני פתוח ממליץ על האקורדיון). בהתאם לסוג הפרופיל, לתנאים שבהם מתקינים את הרשת נקבע המחיר. לדוגמה אם יש הכנה לרשת המחיר יהיה נמוך יותר.

[+] החלפה / התקנת רשת מחיר – למחיר החמר גלם של הרשת מתווסף מחיר העבודה. ניסיון של 30 שנה מאפשר לי למצוא פתרון התקנה לרשתות בתנאים מגוונים ולשמור על האסתטיות של הבית שלך, כדי שהרשת תשתלב יפה. זו המומחיות שלי. וככל שכמות הרשתות שאתה מתקין גדלה, מחיר לכל חלון יהיה זול יותר כי כבר הגעתי למקום. מחיר של חלון אחד יהיה שונה ממחיר של חמישה חלונות לדוגמה. חמישה חלונות יעלו פחות פר חלון.

שלח לי לוואטסאפ תמונה של פתחי הבית בהם אתה רוצה להתקין את הרשת. אם אפשר, אתן לך מחיר בטלפון 052-275-96-39.

יתרונות של רשת שקופה נגד יתושים.

הסוף לעקיצות יתושים – הרשת חוסמת את כניסה של חרקים לבית. רשת נגד יתושים מאפשרת זרימה של אויר בערבי קיץ חמים דרך חריצים, שאינם גדולים מספיק למעבר חרקים. אפילו החרקים הקטנים ביותר לא עוברים דרכה, בטח שמי שאנו מפחדים ממנה הכי הרבה, נקבת היתוש, שהיא מי שעוקצת.

רשת נגד יתושים וזבובים – הרשת מונעת כניסה של כל סוגי החרקים: יתושים, זבובים, דבורים, ג'וקים וחרקים מעופפים נוספים.

בלי לרסס – רשת היא דרך הכי טובה להרחיק חרקים. על ידי התקנת רשת אפשר למנוע שימוש בחומרי הדברה, שהם פתרון מסריח או רעיל.

רשת מתאימה לכל פתחי הבית – יש לי ניסיון של 30 שנה בהתקנת רשתות נגד יתושים וזבובים, לכל סוג של חלון או פתח בבית אני מוצא לך פתרון מתאים לגודל ולסוג פתח. וההתקנה שאעשה שומרת על אסטטיות של הבית שלך. ידוע לי כמה חשוב להרגיש בנעימות בבית, זה המקום לחזור אליו אחרי יום עבודה עמוס כדי להירגע וחשוב שהוא יהיה הרמוני ונעים.

האוויר ממשיך לזרום – האוויר הטבעי ימשיך לזרום לבית דרך הרשת. גם האור נכנס דרך רשת שקופה, מה שלא יוצר אוירה חשוכה, אלא הבית שלך ממשיך להיות מואר ומוגן מחרקים.

חדירת אור – אור טבעי נכנס לחדר דרך רשת שקופה, זה חשוב במיוחד לחלונות קטנים או צרים.

רשת מיוחדת עם מסננת קרני שמש – לחדר שינה, סלון או חדר ילדים אליו נכנסות קרני שמש חזקות אפשר לבחור רשת נגד חרקים מיוחדת עם הגנה מקרני UV.

רשת שקופה לא פוגעת באסטטיות של הבית – אתה בונה בית כל כך יפה, מעצב אותו, משקיע בו זמן, כסף ומחשבה רבה. בוחר חלונות מאוד יפים ואז שם לו רשת חיצונית שיכולה לכער את החלון. הרשת השקופה היא הפתרון האסטטי המושלם בשביל לשמור על מראה הרמוני של דלתות וחלונות הבית.

רשת נגד יתושים שומרת על בית נקי – יש הבדל בין רשת לחלון פתוח, הרשת היא צפופה ודרכה נכנס פחות אבק. אפשר להשאיר בימי הקיץ את החלונות פתוחים ועדיין הבית לא יתמלא באבק.

לילה טוב :) רשת לפתחי הבית משמשת מגן נגד יתושים וזבובים. מהיום אף יתוש לא יוכל לזמזם ולאיים עלייך או על ילדים שלך. גם זבובים רעשניים ומעצבנים לא יטרידו אותך עוד. יתושים וזבובים מבשרים על בוא האביב מבזזזזזזבזים, עוקצים ונשארים איתנו עד ספטמבר. צלצל אליי ותוכלו לישון טוב יותר בקיץ הזה.

הרשת שאני ממליץ היא הרשת השקופה. יש עוד סוגי רשתות נגד יתושים הנה הם לפניך. פרשתי לפניך גם סוגים שונים לפתרונות התקנה של רשתות:

חומר ממנו עשויה רשת נגד יתושים יכול להשתנות בהתאם לרצון וצרכי הלקוח:

הרשת שאני ממליץ עליה היא הרשת השקופה. היא הבחירה הנכונה ביותר. יש שני סוגים של רשת שקופה נגד יתושים וזבובים: יש רשת של חברת Transptec ויש חיקויים זולים יותר לרשת השקופה.

הרשת המומלצת נגד חרקים – רשת שקופה מקורית

רשת שקופה מיוצרת על ידי Transptec מבית אלרן.

אפשר להשתמש ברשת השקופה לכל פתח בבית. תתקשר אלי, אעזור לך לבחור סוג חומר לרשת ואת הפתרון המתאים ביותר לכל פתח, דלת או חלון בביתך.

יש דרישות או בעיות מיוחדות אותן אני יודע לפתור לך בהתאם. יכולים להיות אילוצים עיצוביים או טכניים, חשוב גם שיהיה נוח לתפעל ולנקות. יש לי 30 שנים של ניסיון בייצור חלונות והתקנת רשתות אני בהחלט יכול לעזור לך.

חוץ מהטרנד החדש והמבוקש ביותר שהוא הרשת השקופה והאיכותית. יש אפשרויות נוספות לחומר של הרשת.

מה ההבדל בין סוגי הרשתות?

חוץ מהמחיר, הרשתות נגד יתושים נבדלות בכמות אור ואוויר שנכנסים דרכה, בשיטת אריגה, בחוזק, גמישות ובצבע או שקיפות הרשת.

חוץ מהרשת השקופה יש עוד סוגים של רשתות, שאני פחות ממליץ עליהן:

פעם הייתה רשת מתכת היום משתמשים בה ממש מעט. היא יקרה, לא נוחה לעבודה קשה להרכבה ובמשך השנים היא מחלידה.

רגילה מחומר פיברגלס – רשת יתושים עם שקיפות יחסית. חדירת אור ואויר טובה יותר מרשת רגילה.

רגילה מחומר פי וי סי PVC  – רשת יתושים רגילה, בצבע אפור, חדירות אור ואויר רגילה. היום לא משתמשים בה בכלל, יותר זול לעשות מפיברגלס. השמש אוכלת את רשת ה – PVC היא לא עמידה בתנאי ישראל.

יש רשתות מיוחדות לבתים עם צרכים מיוחדים:

רשת שקופה שהסיבים שלה צבועים בחומר שחור מיוחד מונע מקרני UV לחדור לחדר. זה לא שווה ערך לקרם שיזוף או משקפי שמש… הספק של הרשת מבטיח הגנה כלשהי מקרינת UV וממליץ להתקין אותה בחדר ילדים, חדר שינה או בסלון.

רשתות נגד יתושים מחומר יותר חזק להתקנה על דלתות. אפשר להתקין בדלת את הרשת השקופה, בהבדל מחלון יש מקרים שלא רואים אותה, עוברים דרכה וקוראים לי לתקן, להתקין רשת חדשה. במיוחד ביציאה במרפסת יש הרבה החלפות רשת :) אז לדלתות יש שמשתמשים ברשת רגילה שהיא חזקה יותר. למרות ששקופה איכותית יותר מרשת רגילה יש מקרי קריעה כשמתקינים אותה על דלת.

רשת לחיות עמידה בפני חתולים וכלבים חזקה במיוחד. מתקינים אותה בדרך כלל רק בחלק התחתון של הדלת, לא על כל הדלת כי היא מונעת כניסה של אוויר לבית. רשת נגד חיות זה באה בחתיכה כמו בד עבה, חזק. חשוב!!! היא אינה מגינה נגד מכרסמים, מכרסם אוכל הכול. זה לכלבים וחתולים!

רשת לאנשים עם אלרגיה נגד אלרגיה. זו רשת צפופה יותר ומצמצמת כניסה של אבקנים.

לסיכום יש רשתות מיוחדות נגד חיות יש רשתות שקופות למי שחשוב לו שיהיה אסטטי אווירירי ומואר. בדרך כלל כשאני מגיע לוילה, מזמינים רק את הרשת השקופה. אך אם לא אכפת לך מכל אלה, יש רשת רגילה. יש מי שיבחר לפי מחיר את הרשת הרגילה, כי המחיר חשוב לו והמחיר הוא הקובע.

רוצה להתקין או לתקן רשת נגד יתושים וזבובים?

נעים מאד, שמי דניאל.

התקשר 052-275-96-39 או השאר פרטים:

יש לי הרבה פתרונות לפתחים לרשתות ואפשר לבחור את הרשת ב – 9 צורות שונות:

פתיחה – כמו דלת. על ציר. לחזיתות או לדלת עורפית בבית פרטי. לרוב מתקינים אותה לדלת עורפית של בית פרטי, כמו יציאה למחסן, למרפסת או עליית גג, במקומות שלא אכפת איך זה נראה. שתי מסגרות מרכיבות את הרשת: מסגרת של הדלת שנעה על ציר ומסגרת קבועה של המשקוף. במקרים מסוימים אפשר להתקין על הדלת תוספת בוכנה לסגירה נגררת איטית ועדינה, הבוכנה דוחפת בחזרה את הדלת כשאתה יוצא. בבוכנה יש מעצור להשארת הדלת פתוחה.

קבועה – רשת קבועה היא חלק מהקיר ומהפתח. הרשת מתוחה על מסגרת והמסגרת נמצאת בקיר, על הפתח, לא זזה ולא יוצאת או נפתחת.

קבועה נשלפת – אפשר לשלוף אותה כדי לנקות אך ביומיום היא לא זזה. ניתנת להתקנה במקרים מסוימים.

הזזה – שתי מסגרות עם רשת זזות אחת אל עבר השניה. אפשר להתקין על חלונות ועל דלתות כניסה מהמרפסת לסלון.

רשת נגררת – עם מסגרת על גלגלים, שנגררת על מסילה. עושים אותה איפה שיש ויטרינת יציאה למרפסת. אם יש שני כנפיים של ויטרינה אני עושה רשת פתיחה נגררת אחת, אם יש שלוש כנפיים, אז שתי רשתות פתיחה נגררת. עושים אותה במידה ויש מקום לשים מסלולים או כשיש הכנה למסלולים.

גלילה – באה כמענה למצב שאין אפשרות לעשות רשת אחרת. יש מצבים, שאין מקום או לא רוצים שהרשת תהיה מול הפנים או שתחסום. בחורף למשל אפשר לבטל את הרשת גלילה ולאסוף אותה למעלה ואז כל המפתח עליו הייתה הרשת נשאר פתוח.

מגבלה של רשת זאת, שהיא לא יכולה להיות במידות גדולות. רשת גלילה יכולה להיות בגודל של חלון פלוס. מקסימום מטר על מטר וקצת.

רשת גלילה היא רשת רפויה בגלל שהיא צריכה להתגלגל. כמובן יש לה נקודות שמחזיקות אותה במקומה, אבל היא עדיין רשת רפויה. הקפיץ של הרשת שואף כל הזמן להעלות אותה ומותח אותה כלפי מעלה. כשהרשת ננעלת מלמטה, היא נמתחת אבל כשבאה רוח חזקה הרשת זזה כי היא לא רפוייה בשביל שהמנגנון לא ישבר.

רשת גלילה חשמלית – את רשת הגלילה אפשר להזמין גם עם פתיחה וסגירה חשמלית. הרשת החשמלית מתאימה לפתחים גדולים.

רשת אקורדיון –  אני פחות ממליץ על הרשת הזו. רשת אקורדיון נסגרת ונפתחת בצורה אופקית, יש לה קפלים כמו של אקורדיון. זו טכנולוגיה יחסית חדשה ויש עם רשת האקורדיון עדיין הרבה תקלות. רשת אקורדיון נקראת גם רשת מתקפלת, הרמוניקה או רשת נגררת פליסה או מתקפלת פליסה (על שם וילון פליסה. וילון פליסה דומה לוילון וניציאני, הוא מתקפל ונאסף למעלה בצורה אופקית. רשת פליסה מתקפלת ונאספת בצורה אנכית).

רשת כנף לחלון ממ"ד – היום יש חברה, שעשתה דלת זכוכית שנפתח עם ציר כמו חלון ממד חלון פתיחה עם ציר. קיים גם פטנט של טינקו רשתות שעושה את אותו דבר שנפתח לתוך הבית במקום רשת גלילה או רשת הזזה.

הכירו את דניאל – המומחה שלכם להתקנת רשת נגד יתושים וזבובים

דניאל בן שבת, 30 שנות ניסיון, תיקון תריסים וחלונות. התקנת רשתות יתושים.

הטיפ של דניאל לכל מי שמתקין רשת חדשה נגד יתושים: אם כבר הטכנאי הגיע אליכם לביקור, נצלו את ההזדמנות כדי לבדוק ביחד איתו את התריסים בבית – אולי יש רצועה של תריס גלילה ישן שצריך להחליף? שלבים שבורים? זאת ההזדמנות לבדוק ולתקן – בביקור אחד ובמחיר נמוך משמעותית.