שאלה תשובה על רשתות יתושים.

היי, בדף הזה אענה על שאלות ותשובות נפוצות על רשתות יתושים. אם יש לך שאלה על רשתות שלא עניתי עליה כאן, שלח אותה בצור קשר ואצור אתך קשר.

משנת 78 יצרתי תריסים, אני מתקן ומתקין רשתות לפתחי הבית. אני עושה את הכול ומפעיל שיטות שצברתי בעשרות שנים של ניסיון כדי לחסוך לך כסף וזמן! כל סוגי החלונות, התריסים, הרשתות והתקלות מוכרים לי.
whatsup1

יש לי שירות מיוחד, זה הטלפון שלי 052-27-596-39
שלח לי תמונה בווטסאף של התקלה או של החלון עליו אתה רוצה להתקין רשת..
אם אפשר, אתן לך מחיר בטלפון.

לכל פתח בבית יש פתרון עם רשת נגד חרקים?

בכל פתח בבית אפשר להתקין רשת נגד יתושים. לכל סוג חלון אפשר למצוא פתרון מתאים.

כדאי להתקין רשת בכל פתח, אם יהיו רשתות בחלק מהחלונות בלבד, יתושים ימצאו דרך להיכנס וימצאו אותך :-{ תתקשר אליי, אעזור לבחור את סוג הרשת, המתאימה לצרכים, לעיצוב שהכי נוחה לך לתפעול ולניקיון.

בגלל הניסיון שיש לי, 30 שנה בתחום התקנת רשתות, אני מתאים לך את סוג הרשת המתאימה ויכול למצוא פתרון התקנה לכל מידה של חלון.

רשתות יתושים ניתנות להתקנה בכל סוגי החלונות וכל סוגי הדלתות. הרשתות הן בהתאמה אישית לכל לקוח. יש מקומות שקל יותר להתקין את הרשת כמו למשל עם רשת הזזה, שיש מקרים שיש כבר בחלון מסילה להתקנה של רשת הזזה.

מה ההבדל בין רשת אפורה לרשת שקופה?

פעם הרשת הכי נפוצה שמגינה מיתושים, זבובים ושאר חרקים מעופפים הייתה רשת אלומיניום.

רשת אלומיניום מקשה על מעבר של אור ואוויר דרכה אך היתרון הגדול שלה הוא חוזק ועמידות מפני פגעי מזג אוויר.

רשתות אלומיניום האפורה פוגעת במראה האסתטי של הבית.

היום הפתרון הכי מבוקש ונפוץ הוא רשת שקופה נגד יתושים. קיימות היום רשתות מאד איכותיות חזקות ועמידות בין הרשתות השקופות, המשמשת אותך שנים. זה הסוג בו אני משתמש בהתקנות.

רשת שקופה בולטת באסטטיות שלה, כי היא לא בולטת על החלון שלך :)

בהבדל מרשת אלומיניום, שהיא אפורה ויוצרת אווירה חשוכה בחדר, זרימת אור ואוויר אל החדר דרך הרשת השקופה טובה יותר.

שני סוגי הרשתות מגנות על הבית ומרחיקות חרקים, השקופה יפה יותר.

איזו רשת אתה ממליץ לבחור לבית שלי?!

כל סוגי הרשתות מתאימות לחלונות ודלתות בביתך. אך בשנים האחרונות הרבה אנשים גילו את הרשת השקופה ומעדיפים להתקין אותה על פני הרשת הרגילה. קרא כאן על התכונות של סוגי רשתות שונים.

רשת שקופה זו ההמלצה שלי, היא ניתנת להזמנה בכל מידה לכל חלון.

חשוב להזמין רשת שקופה איכותית יחד עם מסגרת איכותית מאלומיניום חזק ועמיד.

מתי להזמין רשתות לפתחי ביתי?

ניתן להזמין רשת לכל פתחי הבית בכל עונה של השנה. למי שמקדים להתקין רשתות נגד חרקים בחורף, לא יצטרך להיות מופתע על ידי היתושה המבשרת על בוא העונה החמה.

איך להזמין רשת לחלון נגד יתושים?

משנת 78 יצרתי תריסים, אני מתקן ומתקין רשתות לפתחי הבית. אני עושה את הכל ומפעיל שיטות שצברתי בעשרות שנים של ניסיון כדי לחסוך לך כסף וזמן! כל סוגי החלונות, והתריסים, הרשתות והתקלות מוכרים לי.

whatsup1

יש לי שירות מיוחד, זה הטלפון שלי 052-27-596-39
שלח לי תמונה בווטסאף של התקלה או של החלון עליו אתה רוצה להתקין רשת..
אם אפשר, אתן לך מחיר בטלפון.

איך לשמור על הרשת?

איך לשמור על הרשת?
רשת לחלון אינה דורשת תחזוקה. יש לנקות את הרשת פעם בחודש או בתדירות אחרת המתאימה לאזור בו אתם גרים. אם יש קרע או תקלה בחלון המסגרת של הרשת, קרא לטכנאי שיתקין רשת חדשה.

איך לנקות רשתות נגד יתושים וזבובים?

רשתות נשלפות אפשר להוציא ולנקות. רשתות גלילה מנקים עם שואב אבק או בעזרת מברשת פעם בחודש. אפשר להשתמש בסמרטוט לח כדי לנקות ולנגב את הרשת בתדירות יותר גבוהה.

תיקון רשתות שקופות נגד יתושים

איך לבחור מתקין רשתות:

אחריות – דבר ראשון, בדוק מה תקופת האחריות, שתקבל על התקנת הרשת. מקובל לתת אחריות לשנה. אני נותן לך אחריות לשנה על מסגרת, פרופיל וגלגלים.

מחיר – כדי לדעת מחיר נדרש להגיע למקום, קשה לתאר את הצרכים של הרשת בטלפון. על ביקור במרכז הארץ, אני גובה 179 ₪ בהזמנת עבודה, הביקור יקוזז מהתשלום. לחץ כאן, שלם בכרטיס אשראי ואגיע!

שלח לי לוואטסאפ תמונה של פתחי הבית בהם אתה רוצה להתקין את הרשת. אם אפשר, אתן לך מחיר בטלפון 052-275-96-39.

הרשת נקרעה? – אין טעם לתקן רשת קרועה. אלא יש להחליף אותה לחדשה.

המלצות – גם לך אתקין את הרשת במהרה, במחיר מעולה ובמקצועיות. כמו לכל הלקוחות שלי, המעידים עליי, שפתרתי כל תקלה וביצעתי את העבודה מהר ונקי והמחיר הוגן. משנת 78 יצרתי תריסים והתקנתי רשתות לכל פתחי הבית.

אני עושה את הכל ומפעיל שיטות שצברתי בעשרות שנים של ניסיון כדי לחסוך לך כסף ולחסוך זמן! כל סוגי החלונות והתריסים, הרשתות והתקלות מוכרים לי.

רוצה להתקין או לתקן רשת נגד יתושים וזבובים?

נעים מאד, שמי דניאל.

התקשר 052-275-96-39 או השאר פרטים:

למה לבחור באלומדור?

בגלל הניסיון. דניאל בן שבת, 30 שנות ניסיון, תיקון תריסים וחלונות והתקנת רשתות יתושים. הניסיון מאפשר לייצר לחלונות שלך רשת בדיוק לפי הדרישה ולפי תנאי השטח. שימוש בחומרים הכי איכותיים מבטיח שתמשיך להנות מהרשת שנים רבות הן איכותיות, חזקות ועמידות. חשוב לשמור על המראה האסתטי של הבית ולמצוא פתרונות מתאימים לחלון או לדלת שלך. ההמלצות של הלקוחות שלי מדברות בעד עצמן.

כמה עולה תיקון רשת נגד חרקים?

רשת לא מתקנים אלה מתקנים חדשה. שלח לי לוואטסאפ תמונה של פתחי הבית בהם אתה רוצה את הרשת. אם אפשר, אתן לך מחיר בטלפון 052-275-96-39.

כמה עולה התקנה של רשת נגד חרקים?

ארבעה דברים קובעים מחיר של התקנה או החלפה של הרשת השקופה. מחיר למטר, עבודת המתקין ותנאי השטח.

[+] גודל הרשת – לרשת נגד יתושים יש מחיר למטר – לכל רשת מחיר אחר. מחיר הרשת יהיה בהתאם לגודל ולסוג הרשת שתבחר. בכל הרשתות, כמו גם ברשת שקופה לחלונות המחיר הוא  למטר. בהתאם לגודל שתבחר ככה יהיה המחיר. אני משתמש ברשתות שקופות הכי איכותיות. אפשר גם להוזיל מחיר ולהשתמש ברשתות פשוטות יותר. גודל החלון קובע את המחיר.

לדוגמה בחלון סטנדרטי בגודל 1.2 מטר על 1.2 מטר מחיר של התקנת רשת רגילה הוא 250 ₪ לפני מע"מ לחלון קומפלט כולל עבודה. לרשת שקופה על אותו גודל חלון יש תוספת של בין 70 ל – 120 ₪, סה"כ מחיר לחלון כ – 320 ₪, מחיר לפני מע"מ. שלח לי לוואטסאפ תמונה של פתחי הבית בהם אתה רוצה להתקין את הרשת. אם אפשר, אתן לך מחיר בטלפון 052-275-96-39.

[+] סוג הרשת – לכל סוג רשת מחיר אחר. יש רשת מתכת, רשת מפיברגלס, מחומר פי וי סי PVC ומה שלפחות חצי מהלקוחות בוחרים היום בגלל האיכות והיופי הוא רשת שקופה.

[+] סוג הפרופיל – יש רשתות פתיחה, רשת קבועה, קבועה נשלפת, הזזה, גלילה או גלילה חשמלית, רשת כנף או רשת אקורדיון (אני פתוח ממליץ על האקורדיון). בהתאם לסוג הפרופיל, לתנאים שבהם מתקינים את הרשת נקבע המחיר. לדוגמה אם יש הכנה לרשת המחיר יהיה נמוך יותר.

[+] החלפה / התקנת רשת מחיר – למחיר החמר גלם של הרשת מתווסף מחיר העבודה. ניסיון של 30 שנה מאפשר לי למצוא פתרון התקנה לרשתות בתנאים מגוונים ולשמור על האסתטיות של הבית שלך, כדי שהרשת תשתלב יפה. זו המומחיות שלי. וככל שכמות הרשתות שאתה מתקין גדלה, מחיר לכל חלון יהיה זול יותר כי כבר הגעתי למקום. מחיר של חלון אחד יהיה שונה ממחיר של חמישה חלונות לדוגמה. חמישה חלונות יעלו פחות פר חלון.

שלח לי לוואטסאפ תמונה של פתחי הבית בהם אתה רוצה להתקין את הרשת. אם אפשר, אתן לך מחיר בטלפון 052-275-96-39.

הכירו את דניאל – המומחה שלכם להתקנת רשת נגד יתושים וזבובים

דניאל בן שבת, 30 שנות ניסיון, תיקון תריסים וחלונות. התקנת רשתות יתושים.

הטיפ של דניאל לכל מי שמתקין רשת חדשה נגד יתושים: אם כבר הטכנאי הגיע אליכם לביקור, נצלו את ההזדמנות כדי לבדוק ביחד איתו את התריסים בבית – אולי יש רצועה של תריס גלילה ישן שצריך להחליף? שלבים שבורים? זאת ההזדמנות לבדוק ולתקן – בביקור אחד ובמחיר נמוך משמעותית.