שאלה תשובה על מנועים לתריסים.

במאמר הזה אני עונה על שאלות נפוצות על מנועים לתריסים חשמליים. לקוחות שואלים בדרך כלל על איזה מנוע כדאי לבחור, מה לעשות במקרה של תקלה מסוימת, לגבי אחריות המנוע החשמלי וכו'…

משנת 78 יצרתי תריסים, אני מתקן ומתקין מנועים, תריסים וחלונות. אני עושה את הכול ומפעיל שיטות שצברתי בעשרות שנים של ניסיון כדי לחסוך לך כסף וזמן! כל סוגי החלונות, התריסים, הרשתות והתקלות מוכרים לי.
whatsup1

יש לי שירות מיוחד, זה הטלפון שלי 052-27-596-39
שלח לי תמונה בווטסאף של התקלה או של החלון עליו אתה רוצה להתקין רשת..
אם אפשר, אתן לך מחיר בטלפון.

יש אחריות על תיקון מנוע לתריס חשמלי?

חמשת החברות הגדולות שאני עובד איתן נותנות 5 שנים אחריות על מנוע לתריס חשמלי.
סומפי (אירופאי, איטלקי של חברת סומפי ומנועי assa שהם זולים יותר), ג'ולי מוטור (אירופאי, צרפתי), קליל (אירופאי, איטלקי… נייס), פלמט (סיני), דומו

מנועים של החברות סיניות מתקלקלים מהר יותר וגם השירות לא ניתן ישירות מהחברה עצמה, כי אין לה סניף בארץ, אלא מחברה שמעסיקה טכנאים ונותנת שירות לחברה הסינית. למנוע הסיני יש אחריות, אך שירות מהיר ואיכותי יותר לדעתי יש בחברה כמו סומפמי, שעל מנוע שלה הכי אמליץ.

באיזה ערים באזור מרכז אתה נותן שירות תיקון תריסים ומנועים לתריסים חשמליים?

אני נותן שירות של תיקון מנועים חשמליים לתריסים או התקנה ותיקון של תריסים חשמליים בכל אזור המרכז: ברחובות, תל אביב, מודיעין, פתח תקווה, ראשון לציון, בת ים, רעננה, הרצליה, הוד השרון, גבעתיים, חולון. מגיע לכל אלה ועוד ערים באיזור גוש דן והשרון.

המלצות – הנה כמה המלצות של לקוחות שלי, שמרוצים מהעבודה מיחס מקצועי בתיקון מנוע של תריס חשמלי.

על מה לשים לב בבחירת מנוע כשבא טכנאי?

[+] יש כמה סוגי מנועים. כל תריס לפי גודל שלו, צריך מנוע בהתאם. כי מנוע מעלה משקל מסוים. גודל התריס, הכובד שלו קובע את עוצמת המנוע שצריך כדי להרים אותו. כדי שהמנוע לא ישחק מהר, כדי שלא יסחוב יותר ממה שהוא יכול, יש להתאים את עוצמת המנוע למשקל התריסים החשמליים. ראה בהמשך את הטבלה עם פירוט ההתאמה בין גודל וחומר התריסים לעוצמה ומחיר המנוע.

[+] שים לב שאתה רוכש מנוע של חברה שנותנת אחריות. יש כמה סוגי מנועים בשוק. של חברות שונות.

יש חברות איכותיות, יש חברות פחות איכותיות. מאחורי המנוע של סומפי יש כתובת. כשאתה לוקח תוצרת סומפי – יש אבא ואמא. יש מעבדה בארץ ויש אחריות. אני עובד אתם שנים וסומפי עומדים מאחורי ההבטחה, שאם למנוע לא נגרם בזדון נזק, נותנים שירות תמורת האחריות, בלי כסף.

מנועים סינים. גם יש אחריות אך מאחורי זה אין גב. הם זולים יותר. התחזוקה של המנועים השונים לתריסים חשמליים היא אותה תחזוקה, אך אורך החיים של מנוע חשמלי זול – קצר יותר.

מנוע סומפי זה מנוע טוב שאני ממליץ עליו. הוא מחזיק בין 15 ל – 20 שנה. הסומפי שקט יותר, אמין יותר. כשיש תקלות קל יותר לתקן אותו. עוד דבר… אם אתה רוצה לחבר למנוע גאדג'טים כמו שלט, שלט רב ערוצי…. ועוד, לחברת סומפי יש את הטכנולוגיות הכי מתקדמות…

[+] בבחירת מנוע יש מי שיהיה לו חשוב המחיר. אם מחיר חשוב לך, יש למנועים סיניים יתרון במחיר. זה יכול להתאים למי שעוזב או משכיר את הדירה ולא צריך את המנוע להרבה שנים.

יש תקלות במנוע מה עושים?

כדי להימנע מתקלות במנועים של תריס חשמלי קרא מאמר עם עצות למניעת תקלה במנוע.

חשוב שאת התקלה יתקן טכנאי מוסמך עם ניסיון. חשוב לא לגעת או לנסות לתקן בעצמך, כדי לא לגרום נזק חמור שיכול לייקר את עלות התיקון של המנוע.
שימוש תדיר בתריסים חשמליים, במיוחד בבית בו מתרוצצים ילדים :) יכול לגרום פה ושם לתקלה בתריס או במנוע של תריס חשמלי. כשיש תקלה קרא לטכנאי.

רוצה להתקין או לתקן מנוע לתריס חשמלי?

נעים מאד, שמי דניאל.

התקשר 052-275-96-39 או השאר פרטים:

חשוב – לא לפתוח לבד את המנוע! אם יש לך תקלה עם תריס חשמלי והצלחת לזהות שהתקלה היא במנוע, אל תפתח אותו ואל תנסה לתקן מנוע לבד. אני בעצמי, גם לא רשאי לתקן את המנוע – אפילו שיש לי ניסיון של עשרות שנים בהתקנת מנועי תריס חשמלי. אז כל שכן לקוח.

ברגע שפתחת את המנוע, המנוע מאבד את האחריות שלו, בדיוק כמו במקרר, כמו בטלפון נייד. חוץ מזה, אתה יכול לייקר את התיקון על ידי כך, שתיגרם תקלה יותר גדולה. כשיש תקלה, קוראים לטכנאי.

[+] יכול להיות מצב שהורדת את כל התריסים ולא שמת לב שמתחת לתריס למשל אצל הילדים בחדר יש צעצוע. צד אחד של התריס ירד עד הרצפה והצד השני נתקע בגובה של הצעצוע. זה קורה כשיש מערכות מרכזיות שסוגרות את כל התריסים. שים את היד במרכז התריס והרם אותו עם היד (לא בעזרת מפסק חשמלי) תחזיק את התריס, תוציא את החפץ ושחרר את התריס. עכשיו תוריד את התריס עם המתג. ככה אתה שומר על התריס, על המנוע ומונע קריע של חוט החשמל שמחבר.

כדי להימנע מתקלות קרא את המדריך שלנו: עצות למניעת תקלה בתריס. יש בו עצות מעולות ופשוטות כמו להסביר לילדים לא ללחוץ על הכפתור למעלה ולמטה, שיחה שיכולה לחסוך אלפי שקלים ולמנוע תקלות בתריס או במנוע החשמלי. אם התקנה היתה איכותית המנוע יכול לעבוד 20 שנה בלי צורך בתיקון. בבוקר אתה הולך לעבודה מוריד את התריס, חוזר מרים, בסופשבוע, פותח או סוגר בהתאם לשמש.

[+] אם יש תקלה הנובעת מהתקנה שאינה נכונה כמו חוט חשמלי שנקרע מהתנועה של התריס ויוצר קצר כי לא הוצמד לפינה בזמן ההתקנה או טעות בכיוונון של המנוע שמורה לו מתי לעצור את התריס (נקבע לפי האורך של התריס) צריך לתקן את מה שנעשה לא נכון בזמן ההתקנה כמה שיותר מהר לפני שקוראת תקלה רצינית. למשל אם יש טעות בכיוון המנוע, המנוע יכול להתרק מהלחץ ותצטרך לקנות מנוע חדש, מחיר של מנוע חדש זה אלפי שקלים ותיקון מונע כזה יכול להיות מאות שקלים בודדים.

הנה המלצות על השירות התקנה או תיקון של מנוע לתריס חשמלי מלקוחות שלי. יש לי ניסיון של 30 שנה בייצור, התקנה ותיקון תריסים. התקנה ותיקון מנועים חשמליים של תריסים וייצור, התקנה או תיקון של רשתות נגד יתושים.

[+] אם אם התריס צנח ונפל בתוך המסילות שלו או צד אחד של התריס התנתק, התיקון הוא על ידי החלפת שני מתלי פלסטיק שמחברים את הרצועות למנוע. זה הזמן לקרוא לטכנאי. ראיתי לקוחות שרוצים לחסוך על טכנאי, קונים פלסטיק כזה, קודחים בורג בעזרת מברגה, כשבעצם צריך לחבר עם ניטים או עם בורג קצר.

אלה מקרים שלקוח עצמו גורם לתקלה. אם התריס נפל ואתה זיהית שהתקלה בפלסטיק שמחבר את התריס, קרא לטכנאי. כי יותר מדיי מקרים ראיתי שלקוחות הבריגו את הפלסטיק בעצמם ועשו חור במנוע או חריץ שהתחיל כשבורג נוגע בסליל חשמלי של המנוע, זה יוצר שריטה בגוף המנוע המסתובב, שיוצרת חריץ שבסופו של דבר מעמיק וחותך את המנוע לשניים. התיקון הוא פשוט לתריס שצנח. טיפול מקצועי ימנע תקלה נוספת שיכולה להסתיים בהחלפת מנוע שמחירו אלפי ₪.

[+] יכול להיות מצב שהשלבים זזו מהמקום שלהם. אם ראית שזה קורה תחזיר אותם למקומם או קרא לטכנאי, כי מצב כזה יכול לגרום לקצר חשמלי במנוע בגלל שפשוף שנגרם לחוט חשמל.

[+] אם נגרם קצר חשמלי במנוע בגלל תריס חשמלי שנתקע למעלה, קרא למתקן מוסמך, לטיפול בחשמל. קודם יש להוריד את התריס ידנית, לפני שמטפלים בחיווט. כדי לא להחמיר את התקלה אל תוריד אותו ואל תשחק עם התריס.

לסיכום,

אתה מחליף מנוע? כדאי להחליף גם את הרצועות שתופסות את המוט הראשי. בכל מקרה כל כמה שנים בגלל שיש בלאי יש להחליף אותן.

המנוע עצמו כמעט שאין לו תקלות. יש לו בלאי הזמן… השחיקה של העבודה. הסליל החשמלי נשחק כמו מקדח או כל כלי שעובדים אתו. אפשר נניח לעבוד 100 שעות, 200 שעות זהו – זה כושר העבודה. פחמים נשרפים, זה נשרף, דברים קטנים נשרפים.

יש טווח זמן של וותק מנוע של תריס חשמלי שכדאי לתקן אותו אם מתקלקל, אחרי 15 שנה כבר לא כדאי לתקן את המנוע וכבר לא משקיעים בו. צריך לספוג את זה, נהנית משירות – זה כמו אוטו – קנית חדש – עלה לך חצי מיליון, אחרי נסיעה של שלוש שנים, ארבע שנים, ירד לו הערך. האוטו לא שווה אותו חצי מיליון. הוא נוסע אבל כבר לא שווה אותו חצי מיליון. נכון?

אותו דבר גם במנוע. יש שחיקה של שנים. ירידה. המנוע של התריס לאט לאט מעלה פחות. אותו דבר אוטו. אוטו היה פעם נוסע מהר. עכשיו הוא נוסע יותר לאט, צריך קצת יותר שמן. למנוע של התריס החשמלי לאט לאט יורד כושר הרמה. עד שהוא נגמר. הוא כבר לא יכול להרים. במנוע סומפי וג'ולי זה קורה אחרי 20 שנה. לעומת זאת הסיני, החיקוי והאיטלקי 3 שנים, 4 שנים גג.

כמה זמן לוקח לתקן תקלת מנוע לתריס חשמלי?

אם יש לך תקלה במנוע של תריס חשמלי, תתקשר. 052-275-96-39 :) שמי דניאל. או שלח את תיאור התקלה בוצאפ, אם אוכל אתן לך מחיר בטלפון, כן נראה לי לגבי הערכת זמן תיקון התקלה.

אני טכנאי מוסמך לתיקון תריסים אוכל להגיע ולהסביר לך את מהות התקלה לעומק. יש לי ניסיון של 30 שנים בייצור ותיקון תריסים ומנועים לתריסים חשמליים.

זמן התיקון של המנוע משתנה בהתאם למידת הנזק שנגרם. הוא מתארך אם צריך להזמין חלקי חילוף נדירים. תיקון תריסים חשמליים לעתים קרובות אפשר לבצע במקום. כשמדובר במנוע, לכל מנוע יש אחריות! אני לוקח את המנוע לתיקון אצל יצרן, מחזיר, מתקין ובודק שהמנוע עובד.

הסבר קצר על מנוע חשמלי לתריסים

תריס חשמלי הוא המצאה נוחה שמאפשר לך לשנות מאורח חיים נוח יותר. יש בתים שקרני שמש זורמות לחדר בשעות מסוימות של היום ואם משתמשים כל יום בתריס. במקרה של תריס משיכה, זה דורש השקעה של מאמץ פיזי ואנרגיה. לעומת זאת, בתריס חשמלי עם מנוע מאפשר בלחיצת כפתור לפתוח או לסגור את התריס. זה חשוב ועושה הבדל בעיקר בתריסים כבדים כמו של חלונות גדולים או על דלתות כניסה.

יש כמה סוגי מנועים וכמה סוגי גאדג'טים למנועים.

האם אני יכול לתקן בעצמי תקלה של מנוע לתריס חשמלי?

כשמדובר במנוע חשמלי לתריס זה שחור ולבן. יש תקלה – קוראים לטכנאי.

חוץ מהדברים הקטנים שאפשר לשים לב אליהם בשימוש יומיומי, אין פעולות תחזוקה שאפשר לבצע וגם אין דרך לצפות מראש מתי יתקלקל המנוע או יישחק אחד החלקים.

בדרך כלל אין סימני אזהרה מוקדמים… ההמלצה היחידה שלי היא לקרוא לטכנאי מוסמך, ולא לנסות בשום אופן "לטפל" בתריס בעצמך. זה רק יחמיר את המצב ויכול לעלות לך הרבה כסף. הנה מאמר שמסביר איך אפשר להימנע מתקלות במנוע של התריסים.

לא לפתוח לבד את המנוע! אם יש לך תקלה בתריס החשמלי והצלחת לזהות שהתקלה היא במנוע, אל תפתח אותו ואל תנסה לתקן לבד. אפילו שיש לי ניסיון של עשרות שנים בהתקנת מנועים לתריס חשמלי, גם אני לא פותח את המנוע, אז כל שכן לקוח. אני לוקח את המנוע למעבדה של החברה שנותנת שירות של אחריות למנוע והתיקון נעשה במעבדה. אם פתחת לבד את המנוע, האחריות מאבדת תוקף.

הרבה תקלות של המנוע קורות כשהתריס הוא בדרך, באמצע – לא סגור לא פתוח. במצבים כאלה יד לא מיומנת יכולה לשבור את התריס.

כמה עולה תיקון של מנוע לתריס חשמלי?

העבודה שלי השירות שאני עושה לך: מפרק, לוקח ומחזיר ומתקין את המנוע עד הבית זה עולה לך X. אני עובד עם סומפי רצוף כמה שנים. כל פעם שהבאתי להם מנוע, תכף הטכנאי שם את המנוע במעבדה ואומר לי תבוא אחרי כמה שעות, יהיה מתוקן. מקסימום מחייב שקלים בודדים על קבל או על חלק קטן אחר. שקלים בודדים. כמובן אני מעביר את זה הלאה ללקוח. אני אומר לו פה נשרף, אבל זה לא יעלה לך 2,500 ₪, זה יעלה לך 100 ₪ בגלל הקבל. הצלנו לך את המנוע. בגלל שהייתה תקלה כזו וכזו, גרמה ל – Xוזה עדיין במסגרת אחריות.

רוצה להתקין או לתקן מנוע לתריס חשמלי?

נעים מאד, שמי דניאל.

התקשר 052-275-96-39 או השאר פרטים:

הכירו את דניאל – המומחה שלכם לתיקון מנוע סומפי לתריסי גלילה חשמליים

דניאל בן שבת, 37 שנות ניסיון, תיקון תריסים וחלונות. התקנת רשתות יתושים.

הטיפ של דניאל לכל מי שיש לו תריס חשמלי: כמו שאומרים, תקלות מגיעות בלי להודיע מראש.. אם כבר קרתה תקלה במנוע החשמלי סומפי, והטכנאי הגיע אליכם לביקור, נצלו את ההזדמנות כדי לבדוק ביחד איתו את יתר התריסים בבית – אולי יש רצועה של תריס גלילה ישן שצריך להחליף? שלבים שבורים? זאת ההזדמנות לבדוק ולתקן – בביקור אחד ובמחיר נמוך משמעותית.