עצות למניעת תקלה בתריס.

משנת 78 יצרתי תריסים, אני מתקן ומתקין תריסים, רשתות, מנועים וחלונות. אני עושה את הכול ומפעיל שיטות שצברתי בעשרות שנים של ניסיון כדי לחסוך לך כסף וזמן! כל סוגי החלונות, התריסים, הרשתות והתקלות מוכרים לי.
whatsup1

יש לי שירות מיוחד, זה הטלפון שלי 052-27-596-39
שלח לי תיאור של התקלה בווטסאף…
אם אפשר, אתן לך מחיר בטלפון.

תריסים זה מצרך בסיסי בכל בית ויש דרכים לשמור עליהם כדי, שישרתו אותך בלי תקלות. במאמר חילקתי לשניים את העצות – חלק ראשון איך להימנע מתקלות בתריסים חשמליים – חלק שני איך להימנע מתקלות בתריס גלילה ידני ואיך לשטוף אותו.

בכתבה שלפניך תגלה איך להימנע מתקלות בתריס ולמי לפנות בעת צרה….

יש לך תקלה בתריס החשמלי?
נעים מאד, שמי דניאל.
התקשר 052-275-96-39 או השאר פרטים:

איך להימנע מתקלה בתריס חשמלי.

אם אתה משתמש בתריס חשמלי הרבה שנים, יכול להיות שנתקלת בתקלה, שהתריס נתקע, נקרע, יוצא מהמקום או תקלה שדורשת תיקון במנוע או בחיווט החשמלי. אראה לך איך להימנע מתקלות בתריס החשמלי. ממליץ לך לקרוא גם את המאמר עם עצות איך להימנע מתקלות במנוע של התריס החשמלי בקישור הזה.

אם אתה קורא דף זה וכבר יש תקלה בתריס והוא לא עובד, אם היא אחת מאלה זה הווטסאפ שלי 052-27-596-39 שלח לי תמונה של התריס ותיאור תקלה. אם אפשר, אתן לך מחיר בטלפון: תריס חשמלי נפל; תריס חשמלי לא נעצר; התריס לא יורד או לא עולה עד הסוף; תריס חשמלי לא נפתח או לא נסגר – לא עולה או יורד בכלל – תקוע; שלבים יצאו מהתריס החשמלי; תריס חשמלי יצא מהמסילה;  תריס חשמלי מקצר. בכל אחד מהמקרים, אל תנסה לתקן את התריס בעצמך, קרא למתקין מוסמך.

כדי להימנע מתקלה בתריס חשמלי יש כמה כללי עשה ואל תעשה שעליהם אני ממליץ –

1.  בבית, אין צורך במנעולי ביטחון על התריס. למה? כשהתריס יורד ונסגר, זו בעצם הנעילה שלו.

אם מוסיפים מנעול חיצוני, בדרך כלל שוכחים שהוא קיים, ניגשים להפעיל באופן טבעי את התריס, ואז המנוע מושך ומושך ולא מצליח להרים את התריס. התוצאה היא שהמנוע מתחמם ועלול להישרף.  למה להסתבך? ההמלצה שלי היא לא להתקין מנעול ולתת לתריס לעשות את העבודה…

2. השלבים והמסילות רגישים למכות! אם, למשל, התקנת תריס חשמלי בחנייה, חזרת הביתה אחרי יום ארוך, ובלי לשים לב – "טראח!", נכנסת בתריס, אתה עלול לפגוע במסילה, לעקם אותה, ואז התריס ייתקע. התיקון במקרה כזה אומנם פשוט, אבל למה לשלם אם אפשר למנוע מראש? טפל בתריסים החשמליים (זה חומר עדין :) בזהירות.

טכנאי לתיקון מנוע של תריס חשמלי:

יש תקלה במנוע? – לכל מנוע יש אחריות! אני לוקח את המנוע לתיקון אצל יצרן, מחזיר, מתקין ובודק שהמנוע עובד. משנת 78 יצרתי תריסים ורשתות. כל סוגי החלונות, התריסים, המנועים והתקלות מוכרים לי. קרא עדויות של לקוחות, שפתרתי כל תקלה וביצעתי את העבודה מהר, נקי והמחיר הוגן.

מחיר – כדי לדעת מחיר דרוש להגיע למקום, קשה לתאר את התקלה במנוע בטלפון. על ביקור במרכז הארץ, אני גובה 179 ₪ ובהזמנת עבודה, הביקור יקוזז מהתשלום. לחץ כאן, שלם בכרטיס אשראי ואגיע! שלח לי לווטצאפ תמונה ותיאור תקלה. אם אפשר, אתן מחיר בטלפון 052-275-96-39.


3. בזמן שסוגרים את התריס החשמלי כל מה שצריך זה קצת תשומת לב.. לוודא שאין שום חפץ "זרוק" בדיוק במסלול ירידת התריס. כל 'תאונה' קטנה כזאת, יכולה לעקם את השלבים ולגרום נזק מיותר.

4. התקנה גרועה יכולה לגרום לתקלה בתריס החשמלי, וודא שהמתקין אמין – בקש לראות המלצות עליו, מלקוחותיו. זה לא יעזור, שתשמור על הכללים, שכתבתי פה – בהתקנה גרועה, התריס עדיין יתקלקל… התקנה גרועה זה תקלה בייצור, שכחו לשים משהו, ברח שלב החוצה…

לדוגמה, הרי השלבים יורדים לתוך שני פסים מקבילים. עכשיו כדי ששלבים לא יזוזו ימינה ושמאלה יש אלמנטים ביצור, שמונעים את זה. נניח ששכחת אלמנט אחד כזה או לא סגרת אותו טוב, זה מת, זה פס יצור דפוק מהתחלה… ואז שלב אחד לפה, שלב אחד לכאן ואז הם לא נכנסים טוב לקווים המקבילים והתריס מקבל פתאום זווית ועוד פעם זווית עד שיוצא מהמסילה.

5. תריס חשמלי יכול להפסיק לעבוד בגלל שהמנוע התקלקל.

יש שני חלקים לתריס החשמלי – התריס עצמו והמנוע של התריס החשמלי. התריס הופך תנועה קווית לסיבובית. מעלה שלבים ואוסף אותם בצורה סיבובית. ואז הם נכנסים לארגז והוא מקבל קוטר. המנוע יכול להעלות תריס של 3 מטר והוא יכול להעלות תריס של 1 מטר. את הכיוונים עושים כבר במנוע וגם את הכיוון של עצירה – את זה היצרן מכוון. אם היצרן, התקין לא נכון את התריס ונוצרות כל הזמן תקלות בגלל התקנה לא טובה אז זה משפיע על המנוע. אם המנוע למשל בנוי להרים 100 קילוגרם ועכשיו במקום זה – הוא צריך להרים 150 קילו. אבל אם המנוע עצמו לא בנוי לזה, הוא נשחק מהר.

זה כאילו אני עכשיו עם האוטו שלי אנסה לגרור משאית. לא אוטו כנגד האוטו שלי, אלא אנסה לגרור משאית. אז אני עם האוטו שלי אגרור את המשאית, אבל כמה? עד איפה? עד שהמנוע שלי יתפרק מהלחץ וזה. אותו דבר, אם תריס לא עובד נכון ויש לו בדרך מכשולים – אז המנוע מתאמץ יותר. אם מנוע מתאמץ יותר – נוצרות תקלות אז הוא נשחק יותר מהר. תשים מרצדס של מנוע וההתקנה לא טובה, זה גורם לזה שהמנוע כבר לא שווה. אם המנוע באיכות פחות טובה, הוא נגמר ומתקלקל מהר יותר. כשהמנוע איכותי, הוא הולך יותר לאט, אבל הוא הולך אם ההתקנה לא טובה.

אפשר למנוע תקלות אם בוחרים מתקין איכותי למנוע של התריס החשמלי, יש עוד דברים שתוכל לעשות בעצמך ביום יום כדי לשמור על המנוע. תוכל לקרוא כאן על העצות למניעת תקלה במנוע.

  1. בזמן ניקיון, יש להשתמש במטלית לחה וחומר ניקוי, ולהיזהר לא להתיז מים כלפי מעלה, לכיוון המנוע של התריס החשמלי. עוד טיפ טוב בניקוי תריסים חשמליים, לא לדחוף כלפי מעלה את התריס. אם בבית שלך יש תריסים שניתן להוציאם מחוץ לחלון, שטוף אותם באמבטיה

אם יש לך תקלה בתריס חשמלי, תתקשר. 052-275-96-39 דניאל.

אז מתי כן לקרוא לטכנאי?

כשמדובר בתריסים חשמליים זה שחור ולבן. יש תקלה – קוראים לטכנאי.

חוץ מהדברים הקטנים שאפשר לשים לב אליהם בשימוש יומיומי, אין פעולות תחזוקה שאפשר לבצע וגם אין דרך לצפות מראש מתי יתקלקל המנוע או יישחק אחד החלקים.

לא מדובר כאן בתריסי גלילה עם רצועה. כשהרצועה נשחקת, קל מאד לראות ש – "הנה, זה הולך להיקרע", ולהזמין איש מקצוע ימים מראש.

כשיש לך תריס חשמלי, בדרך כלל אין סימני אזהרה מוקדמים… ההמלצה היחידה שלי היא לקרוא לטכנאי מוסמך, ולא לנסות בשום אופן "לטפל" בתריס בעצמך. זה רק יחמיר את המצב ויכול לעלות לך הרבה כסף.

יש לך תקלה בתריס חשמלי?
נעים מאד, שמי דניאל.
התקשר 052-275-96-39 או השאר פרטים:

הכירו את דניאל – המומחה שלכם לתיקון תריסי גלילה חשמליים

דניאל בן שבת, 37 שנות ניסיון, תיקון תריסים וחלונות. התקנת רשתות יתושים.

הטיפ של דניאל לכל מי שיש לו תריס חשמלי: כמו שאומרים, תקלות מגיעות בלי להודיע מראש.. אם כבר קרתה תקלה במנוע החשמלי, והטכנאי הגיע אליכם לביקור, נצלו את ההזדמנות כדי לבדוק ביחד איתו את יתר התריסים בבית – אולי יש רצועה של תריס גלילה ישן שצריך להחליף? שלבים שבורים?  זאת ההזדמנות לבדוק ולתקן – בביקור אחד ובמחיר נמוך משמעותית.