החלפת מנוע סומפי.

משנת 78 יצרתי תריסים, אני מתקן ומתקין מנועים, תריסים וחלונות. אני עושה את הכול ומפעיל שיטות שצברתי בעשרות שנים של ניסיון כדי לחסוך לך כסף וזמן! כל סוגי החלונות, התריסים, הרשתות והתקלות מוכרים לי.
whatsup1

יש לי שירות מיוחד, זה הטלפון שלי 052-27-596-39
שלח לי תיאור של התקלה בווטסאף…
אם אפשר, אתן לך מחיר בטלפון.

החלפת מנוע סומפי לתריס חשמלי.

יש כמה סוגי מנועים. כל תריס לפי גודל שלו, צריך מנוע בהתאם.
כי מנוע מעלה משקל מסוים.
יש כמה סוגי מנועים בשוק. של חברות שונות.

יש חברות איכותיות, יש חברות פחות איכותיות. מאחורי המנוע של סומפי יש כתובת. כשאתה לוקח תוצרת סומפי – יש אבא ואמא. יש מעבדה בארץ ויש אחריות. אני עובד אתם שנים וסומפי עומדים מאחורי ההבטחה, שאם למנוע לא נגרם בזדון נזק, נותנים שירות תמורת האחריות, בלי כסף.
למנועים סינים. גם יש אחריות אך מאחורי זה אין גב. הם זולים יותר. התחזוקה של המנועים השונים לתריסים חשמליים היא אותה תחזוקה, אך אורך החיים של מנוע חשמלי זול – קצר יותר.

מנוע סומפי זה מנוע טוב שאני ממליץ עליו. הוא מחזיק בין 15 ל – 20 שנה.
הסומפי שקט יותר, אמין יותר. כשיש תקלות קל יותר לתקן אותו.

יש לך תקלה במנוע חשמלי סומפי?
תתקשר 052-27-596-39 דניאל
או תשאיר פרטים:

יש לסומפי שירות איכותי. במסגרת אחריות חברת סומפי מתחייבת במשך 5 שנים להחליף מנוע. המנוע לתריס חשמלי של סומפי שואף ל – 0 תקלות, מחזיק מעמד לאורך זמן. בסומפי כשהמנוע במסגרת זמן האחריות, קודם כל מחליפים לך את המנוע או מתקנים את המנוע, אחרי זה שואלים את השאלות. כי מה שחשוב שהמוצר יחזור ללקוח ושהתריס שלו יעבוד. אם יש לך תקלה במנוע סומפי, אני מתחייב לטפל לך בתקלה במהירות שיא!!!

תיקון מנוע Somfy סומפי.

יש כתובת מאחורי מנוע סומפי.  לכן זה מנוע מומלץ לתריסים. במילים אחרות, לקוח שקונה תוצרת סומפי – יודע שיש אבא ואמא למוצר. יש מעבדה בארץ! יש אחריות! סומפי עומדים מאחורי ההבטחה: שאם למנוע לא נגרם נזק בזדון, יש שירות בטווח זמן האחריות.


העבודה שלי השירות שאני עושה לך: מפרק, לוקח ומחזיר ומתקין את המנוע עד הבית זה עולה לך X. אני עובד עם סומפי רצוף כמה שנים. כל פעם שהבאתי להם מנוע, תכף הטכנאי שם את המנוע במעבדה ואומר לי תבוא אחרי כמה שעות, יהיה מתוקן. מקסימום מחייב שקלים בודדים על קבל או על חלק קטן אחר. שקלים בודדים. כמובן אני מעביר את זה הלאה ללקוח. אני אומר לו פה נשרף, אבל זה לא יעלה לך 2,500 ₪, זה יעלה לך 100 ₪ בגלל הקבל. הצלנו לך את המנוע. בגלל שהייתה תקלה כזו וכזו, גרמה ל – X וזה עדיין במסגרת אחריות.

חשוב – לא לפתוח לבד את המנוע! אם יש לך תקלה עם תריס חשמלי והצלחת לזהות שהתקלה היא במנוע, אל תפתח אותו ואל תנסה לתקן מנוע לבד. אני בעצמי, גם לא רשאי לתקן את המנוע – אפילו שיש לי ניסיון של עשרות שנים בהתקנת מנועי תריס חשמלי. אז כל שכן לקוח.

מנוע סומפי לתריס חשמלי – האיכויות:

5 הבטחות האיכות של מנועים חשמליים של סומפי לתריס חשמלי:

 1. אמין – אורך חיי המנוע, שואף ל – 0 תקלות.
 1. רמת השקט בזמן הפעלה. מנוע סומפי מעוצב כדי להיות שקט. 
 2. חכם וקל להפעלה – ידני, או באמצעות שלט רחוק.

  וידאו לשלוט בחלונות בלחיצת כפתור סומפי somfy:

וידאו פתרון גדול להפעלה מרכזית לתריסים סומפי somfy:

באנר אלום דור להזמנת טכנאי

 1. מדדים גבוהים: חוזק המנוע. מהירות המנוע. הספק המנוע החשמלי.
 1. שירות תיקונים איכותי ל – 5 שנים, זה האחריות שיצרן המנוע נותן.

וידאו תדמית סומפי:

סומפי זו חברה צרפתית. סומפי somfy משווק בכל רחבי העולם. חברה צרפתית המובילה בתחומה, ששיווקה מעל 100 מיליון מנועים חשמליים מיום הקמת החברה. היום הייצור של סומפי בטוניס בגלל חומר עבודה, המקור הוא צרפתי.

חברת סומפי מייצרת ומשווקת מנועים ומערכות הפעלה ובקרה חשמליים. פועלת בישראל משנת 1995. סומפי העולמית נוסדה בשנת 1960 בצרפת  לרגלי המון בלאן, אזור הידוע בשל המכשור המדויק המיוצר בו בעולם כולו. סומפי  – Somfy מובילה עולמית בתחום המנועים ומערכות בקרה להנעה אוטומטית של מוצרים.

איך פועל מנוע חשמלי?

מתוך האתר מוזיאון המדע החדש ע"ש ברנרד בלומפילד ירושליים
mada.org.il/education/electic-engine

אם נסובב בשדה מגנטי קבוע מסגרת תיל, שדרכה זורם זרם קבוע – נגלה כי על המסגרת פועל כוח המתאפס פעמיים במהלך הסיבוב. כאשר מאפשרים למסגרת התיל להסתובב באופן חופשי על הציר, היא תסתובב עד אשר תגיע לנקודה בה הכוח הפועל עליה מתאפס, ואז היא תיעצר או תתנודד. כדי שמסגרת התיל תמשיך להסתובב, חייבים לגרום להיפוך, של כיוון הזרם בתיל או של כיוון השדה המגנטי על ידי הפיכת כיוון הזרם הזורם דרכו פעמיים במהלך הסיבוב. אם השדה המגנטי נוצר על ידי אלקטרו – מגנט אפשר להפוך כיוון הזרם. ברור, שתזמון היפוך הזרם חייב להיות מדויק. אפשר לעשות זאת על ידי היפוך כיוון הזרם באלקטרו – מגנט (למשל על ידי זרם חליפין) או על ידי היפוך כיוון הזרם במסגרת בתזמון הנכון ויש לנו מנוע חשמלי. קיימים דרכים אחרות שונות לבניית מנוע חשמלי, אבל הם תמיד העקרונות הבסיסים.

באנר אלום דור להזמנת טכנאי

למה כדאי להשקיע במנוע סומפי אפילו שמחיר סומפי גבוה יותר ממנועים אחרים.

מנוע סומפי לתריסי חשמל עומד בכל תנאי מזג האוויר אם יצרן מתקין נכון את המנוע. יש לו בלאי טבעי, של הזמן כמו כל חפץ. מנוע חשמלי של סומפי מחזיק בין 15 ל – 20 שנה.

מחיר של מנוע סיני ממש פחות משליש ממנוע סומפי במחיר. מחיר התקנה זהה, כי ההתקנה היא אותה עבודת התקנה מבחינתי, מבחינת המתקין. אני מציע לאנשים שיבחרו בין מנוע סומפי לסיני, מציג את היתרונות של סומפי ואת חסרונות המנוע הסיני החשמלי ואומר ללקוח –  את הבחירה תעשה אתה. השירות אתה משלם אותו דבר – אני לוקח על שירות נניח 100 ₪. כל אחד בוחר משיקולו. יש אנשים למשל, שרוצים את הזול. אחד הולך לשוק ואחר הולך לכיכר המדינה – אחד אוהב מותגים ואחר לא. יש מי, שבוחר לפי הכיס ולפי עוד כמה שיקולים. אין לי אינטרס – אני לא מקבל תמלוגים מחברת סומפי – חשוב, שמי שקונה מנוע ייהנה ממוצר אמין עם 0 תקלות – ואפילו אם תהיה תקלה אני יכול להיות בטוח, שלקוח של מנוע סומפי יקבל שירות מלא בראש שקט.

וידאו איך לזהות מנוע של סומפי:

יש תקלות במנוע חשמלי, שתוכל למנוע:

למאמר המלא על תקלות במנוע חשמלי לחץ כאן. הימנע מטעויות אלה:

 1. עצם שנשכח מתחת למנוע מעקם את התריס ויכול להיגרם קצר חשמלי.
 2. התרוצצות בבית ולחיצה על כפתורי החשמל של התריס] שוחק את המנוע.
 3. התקנה חובבנית יכולה לגרום למספר תקלות.
 4. חירור המנוע עם בורג ארוך במקום להחליף פלסטיק.
 5. מנוע שנשחק בגלל בלאי של שנים.
יש לך תקלה במנוע חשמלי סומפי?
נעים מאד, שמי דניאל.
התקשר 052-275-96-39 או השאר פרטים:

הכירו את דניאל – המומחה שלכם לתיקון מנוע סומפי לתריסי גלילה חשמליים

דניאל בן שבת, 37 שנות ניסיון, תיקון תריסים וחלונות. התקנת רשתות יתושים.

הטיפ של דניאל לכל מי שיש לו תריס חשמלי: כמו שאומרים, תקלות מגיעות בלי להודיע מראש.. אם כבר קרתה תקלה במנוע החשמלי סומפי, והטכנאי הגיע אליכם לביקור, נצלו את ההזדמנות כדי לבדוק ביחד איתו את יתר התריסים בבית – אולי יש רצועה של תריס גלילה ישן שצריך להחליף? שלבים שבורים? זאת ההזדמנות לבדוק ולתקן – בביקור אחד ובמחיר נמוך משמעותית.