תיקון תריסי גלילה חשמליים.

משנת 78 יצרתי תריסים, אני מתקן תריסים וחלונות לפתחי הבית. אני עושה את הכול ומפעיל שיטות שצברתי בעשרות שנים של ניסיון כדי לחסוך לך כסף וזמן! כל סוגי החלונות, התריסים, הרשתות והתקלות מוכרים לי.
whatsup1

יש לי שירות מיוחד, זה הטלפון שלי 052-27-596-39
שלח לי תמונה בווטסאף של התקלה או של החלון עליו אתה רוצה להתקין תריס..
אם אפשר, אתן לך מחיר בטלפון.

אחד הפינוקים הגדולים שמציע לנו סגנון החיים המודרני הוא ללא ספק התריסים החשמליים – תריסים שהם גם יפים וגם משוכללים, מיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות, והכי חשוב: עושים לבד את העבודה.. נפתחים ונסגרים בלחיצת כפתור; ממש – תריסים כבקשתך!  עד ש… יום אחד, בלי אזהרה מוקדמת, התריס נתקע. מה עושים אז?

בכתבה שלפניכם תגלו מה שלא ידעתם על תריסים חשמליים, איך נכון להתייחס אליהם (רמז: בעדינות J) ולמי לפנות בעת צרה….

האם יש דרך למנוע מראש תקלות בתריסים חשמליים?

יש כמה כללי עשה ואל תעשה שעליהם אני ממליץ –

  1. בבית, אין צורך במנעולי ביטחון על התריס. למה? כשהתריס יורד ונסגר, זו בעצם הנעילה שלו.

אם מוסיפים מנעול חיצוני, בדרך כלל שוכחים שהוא קיים, ניגשים להפעיל באופן טבעי את התריס, ואז המנוע מושך ומושך ולא מצליח להרים את התריס. התוצאה היא שהמנוע מתחמם ועלול להישרף.  למה להסתבך?  ההמלצה שלי היא לא להתקין מנעול ולתת לתריס לעשות את העבודה…

  1. בזמן ניקיון, יש להשתמש במטלית לחה וחומר ניקוי, ולהיזהר לא להתיז מים כלפי מעלה, לכיוון המנוע של התריס החשמלי. עוד טיפ טוב בניקוי תריסים חשמליים, לא לדחוף כלפי מעלה את התריס. אם בבית שלך יש תריסים שניתן להוציאם מחוץ לחלון, שטוף אותם באמבטיה.
    .
  2. השלבים והמסילות רגישים למכות! אם, למשל, התקנת תריס חשמלי בחנייה, חזרת הביתה אחרי יום ארוך, ובלי לשים לב – "טראח!", נכנסת בתריס, אתה עלול לפגוע במסילה, לעקם אותה, ואז התריס ייתקע. התיקון במקרה כזה אומנם פשוט, אבל למה לשלם אם אפשר למנוע מראש?
  1. גם כשמדובר בשלבים – כל מה שצריך זה קצת תשומת לב.. בזמן שסוגרים את התריס החשמלי לוודא שאין שום חפץ "זרוק" בדיוק במסלול ירידת התריס. כל 'תאונה' קטנה כזאת, יכולה לעקם את השלבים ולגרום נזק מיותר.

אם יש לך תקלה בתריס חשמלי, תתקשר. 052-275-96-39 דניאל.

באנר אלום דור להזמנת טכנאי

אז מתי כן לקרוא לטכנאי?

כשמדובר בתריסים חשמליים זה שחור ולבן. יש תקלה – קוראים לטכנאי.

חוץ מהדברים הקטנים שאפשר לשים לב אליהם בשימוש יומיומי, אין פעולות תחזוקה שאפשר לבצע וגם אין דרך לצפות מראש מתי יתקלקל המנוע או יישחק אחד החלקים.

לא מדובר כאן בתריסי גלילה עם רצועה. כשהרצועה נשחקת, קל מאד לראות ש – "הנה, זה הולך להיקרע", ולהזמין איש מקצוע ימים מראש.

כשיש לך תריס חשמלי, בדרך כלל אין סימני אזהרה מוקדמים… ההמלצה היחידה שלי היא לקרוא לטכנאי מוסמך, ולא לנסות בשום אופן "לטפל" בתריס בעצמך. זה רק יחמיר את המצב ויכול לעלות לך הרבה כסף.

טכנאי לתיקון תריס חשמלי:

אחריות – דבר ראשון, בדוק מה תקופת האחריות, שתקבל על תיקון התריס. מקובל לתת אחריות לחצי שנה.

מחיר – לפעמים קשה לתאר את התקלה בטלפון וכדי לדעת מחיר דרוש להגיע למקום. על ביקור אני גובה 179 ₪ ובהזמנת עבודה, הביקור יקוזז מהתשלום. לחץ כאן, שלם בכרטיס אשראי ואגיע!

זה הווטסאפ שלי 052-27-596-39 שלח לי תמונה של התריס ותיאור תקלה. אם אפשר, אתן לך מחיר בטלפון. לגבי מחיר, לא להסס לבקש חוות דעת שנייה.

יש תקלה במנוע? – לכל מנוע יש אחריות! אני לוקח את המנוע לתיקון אצל יצרן, מחזיר, מתקין ובודק.

המלצות – רוצה שתקלה תיפתר במהרה? הזמן טכנאי תריסים שלקוחות מעידים עליו, כמו לקוחות שלי, שפתרתי כל תקלה וביצעתי את העבודה מהר ונקי והמחיר הוגן. משנת 78 יצרתי ותיקנתי תריסים. כשאני נותן לך שירות, אני עושה את המקסימום כדי לחסוך לך כסף ולחסוך זמן! כל סוגי החלונות, התריסים והתקלות מוכרים לי.

באנר אלום דור להזמנת טכנאי

סוגי תריס

בהמשך אספר לך על תקלות בהן טיפלתי. לפני זה, קצת על סוגי תריסים. יש שלושה סוגים עיקריים של תריסים:

תריס גלילה חשמלי – מונע באמצעות שרשרת, שמושכת את התריס שנאסף לרול בארגז תריס (חיצוני או נסתר). בחורף תריס הגלילה מבודד ומשאיר את החום בבית. בבוקר או שעות ערב אפשר לסגור את התריס במידה רצוייה להצללה.

אפשר לפתוח את התריס לגמרי ולראות חלון נקי עם הרבה אור. או להחשיך לחלוטין את החלל. סגירת התריס עד הסוף, גם מפסיקה את הרעש, שבא מבחוץ.

תריס ונציאני – התריס מאפשר מצבי הצללה והסתרה משתנים. משתמשים בו בעיקר במשרדים ובמטבחים.

תריס רגיל – ויש את התריסים הפשוטים. שלבים שנפתחים ידנית או תריס גלילה.

חומר ממנו עושים תריס, אורך וצבעים

יש תריסים מפלסטיק או אלומיניום ברוחב ועובי שונים.

תריסי פלסטיק עושים ברוחב של עד 1 מטר, מקסימום 1 וחצי מטר. גובה יכול להיות גם 2 מטר. באלומיניום עושים עד 6 מטר רוחב, עם פרופיל מיוחד אפשר לעשות גם 6.5 מטר.

בתריסי פלסטיק יש שני צבעים: לבן וקרם. שימוש בצבע קרם ירד בשנים אחרונות, כי הרוב צבעוני היום. מתכתי אני יכול לצבוע כיד הדמיון.  יש שלבים מאד יפים היום, אפילו השלבים הפשוטים משופרים. יש צבעוניות והשלבים יותר דקורטיביים ואיכותיים מבחינת צבירת אור ואויר.

גאדג'טים של תריסים

יש חלקים נלווים לתריס הגלילה החשמלי כמו שבשבת, שלט, שעון שבת או מנואלה.

שלט – אם אתה אוהב נוחות מירבית, בטח תשמח לשמוע שאפשר להוריד ולהעלות את התריסים עם שלט. יש מנועים שאפשר להדליק עם שלט מהמיטה, מפינת חדר, מבחוץ או מסלון. את השלט מזמינים יחד עם המנוע אותו הוא מפעיל. כי מנוע רגיל פועל רק דרך מפסק.

מנואלה – מה עושה שומר שבת, כשצריך לפתוח תריס גלילה חשמלי? יש לו מנואלה שהופכת פעולה סיבובית לקווית. מסובבים ידית והמנוע מתחיל להסתובב. מתאים למיש שבשבת לא לוחץ על כפתור חשמלי. יש כאלה שלא מחמירים: שמים שעון שבת, ב – 10:00, שפותח את התריס, כמו במעלית שבת. מי שמחמיר פותח עם מנואלה כשצריך שיהיה לו אור ואויר.

מנואלה זה מנוע שונה, צריך מבנה שמחובר למנוע מבפנים כדי שיסובב את המנוע בנוסף לסיבוב שקורה מהדלקת חשמל. כשמזמינים תריס חשמלי כזה שמשולב עם מנואלה צריך להגיד מראש.

מה יכול להתקלקל בתריס גלילה חשמלי?

אם יש לך תקלה, אני יכול להיות המומחה שלך לתיקון תריסי גלילה חשמליים. כמו שאמרנו קודם, לא לתקן לבד תקלות בתריס חשמלי, כל הדברים האלה ניתנים לטיפול. לקרוא לטכנאי!

אם יש לך תקלה בתריס חשמלי, תתקשר. 052-275-96-39 דניאל.

תקלות יכולות להיות בתריס עצמו, בשלבים שלו, במסילות, בפלסטיק שמחבר בין המנוע לתריס או במנוע. תריס יכול להתקע או להתעקם. בתריס חשמלי – קורה ששלב עליון מתנתק. יכולה להווצר תקלה כשמורידים את התריס על איזה עצם, לשני.

בשני הקצוות של התריס יש פלסטיק שתוחם את התריס. הוא יכול להתנתק.

מסילה מתעקמת. המסילה עצמה יכולה לחטוף מכה. ואז המקום שאליו נכנס התריס מתכווץ. קרה לי פעם עם לקוח, שלא היה נהג טוב שעשיתי לו תיקון במסילה לחניה. הוא היה נכנס עם האוטו נותן פה מכה שם מכה. הופ והתריס נעצר כי המסילה התכווצה. אם המכה קטנה אז אני פותח את הכיווץ. אבל לפעמים צריך גם להחליף מסילות.

תקלה יכולה להיות במנוע. אם יש למנוע עדיין אחריות, עלות התיקון היא עבור שירות של פירוק והרכבה שאני עושה לך. הנה כמה חלקים שיכולים להתקלקל במנוע – לצינור שבמנוע קוראים ואל. יש בצד אחד של הצינור מנוע, בצד שני מיסב. יש עוד חלקים, שמתלווים לצינור כמו קארקוב. קבלנים נותנים צינור מפח ויש לו שחיקה. צינור כזה, יכול להיתלש בקצה או ולהיקרע.

למיסב, שבמנוע, גם יש שחיקה. כשתריס נאסף, כל משקל התריס נמצא על הצינור. המנוע תפוש מצד אחד ומצד שני תפוש המיסב (לאגר). זה שני המקומות שהמשקל נמצא בהם. במשך השנים הברגים לא מחזיקים לפעמים ונתלשים. קורה, שבגלל עומס, נתלש מימין או מצד שמאל. המיסב נהיה חם וצריך להחליפו.

אם יש תקלה במנוע, אני לוקח את המנוע לתיקון אצל היצרן. עם המנוע אני מקבל, את כל החלקים כדי לבנות ולהרכיב אותו מחדש על הקיר שלך.

התריס עולה ויורד, זה הנעילה שלו. תריסים חשמליים הם מאלומיניום. ואף אחד לא עושה על תריסי אלומיניום מנעול. בנוסף, אם שוכחים את המנעול המנוע רוצה למשוך, התריס נעול, המנוע מתחמם ונשרף.

לסיכום

אני יכול לתקן כל תקלה של תריס גלילה חשמלי. יכול להזמין או לייצר בעצמי כל חלק שיש חברה בארץ שמייצרת אותו. אך יש גם עניין של כדאיות. כדאי או לא כדאי לתקן?

יש מצבים שהתריס גמור, שלבים כבר לא נראים טוב, גם באופי, גם ביופי. נשחקו כי ירדו ועלו כבר 20 שנה. בתריסים כאלה לא כדאי כבר להשקיע או להחליף שלב אחד או שניים, צריך להחליך את כל התריסים.

יש לך תקלה בתריס חשמלי?

נעים מאד, שמי דניאל.

התקשר 052-275-96-39 או השאר פרטים:

הכירו את דניאל – המומחה שלכם לתיקון תריסי גלילה חשמליים

דניאל בן שבת, 37 שנות ניסיון, תיקון תריסים וחלונות. התקנת רשתות יתושים.

הטיפ של דניאל לכל מי שיש לו תריס חשמלי: כמו שאומרים, תקלות מגיעות בלי להודיע מראש.. אם כבר קרתה תקלה בתריס החשמלי, והטכנאי הגיע אליכם לביקור, נצלו את ההזדמנות כדי לבדוק ביחד איתו את יתר התריסים בבית – אולי יש רצועה של תריס גלילה ישן שצריך להחליף? שלבים שבורים?  זאת ההזדמנות לבדוק ולתקן – בביקור אחד ובמחיר נמוך משמעותית.